Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem nőtt semennyit se a...

Miért nem nőtt semennyit se a péniszem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, későnérő, fanszőrzetem, hónaljszőröm van, 12,5cm a péniszem, semennyit sem nőtt 2 év alatt. 181cm vagyok, 90kg, de inkább izmosabb testalkatom van, kondizni járok heti 3szor és szombatonként úszni is. Szóval nem értem miért nem nőtt. SEGITSETEK!!! FOG MÉG NŐNI MERT NAGYON FÉLEK HOGY ILYEN PICI MARAD.

2018. ápr. 20. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
még nőhet az. ha 17 éves korodig se, akkor már tényleg nincs remény, de most még van sztem.
2018. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy miért nem nőtt az utóbbi két évben, azt senki nem tudja megmondani neked, de az biztos, hogy a biológiai értelemben vett fejlődés akár 21 éves korig is tarthat. Tehát van rá hat év, hogy behozza azt a "lemaradást", amit te annak vélsz. 😊 (Volt olyan osztálytársam, akinek csak 17 évesen lett nagyobb, bár akkor se nőtt túl sokat, de azért egész rendes méretű lesz.)
2018. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magad válaszoltad meg a kérdést azzal, hogy későnérő vagy. Amúgy a kondizástól meg az úszástól nem fog nőni úgyhogy ez mind irreleváns.
2018. ápr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!