Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért marad nedves a péniszem...

Miért marad nedves a péniszem pisilés után?

Figyelt kérdés
Akárhogy is rázom, csak pár lépés után csöppen ki pár csepp. Ez főként ilyen meleg időben zavar jobban, hiszen könnyen kellemetlen szagú is lehet.
2018. ápr. 15. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Erre a Murphy törvénye érvényes: Akárhogy is rázod, csavarod, az utólsó csepp úgyis a gatyádba landol.
2018. ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ne aggódj! Ez szinte minden fiúnál így van.
2018. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez valóban így van,csak a magyarázattal maradtak adósok a válaszolók a kérdezőnek .
2018. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3.! Te sem válaszoltad meg a kérdezőnek csak kötekedsz.

Azért megy az utolsó csepp a gatyóba, mert a férfiaknak elég hosszú a húgycsöve a testen belül, és hiába rázod ki a végét a gravitáció hatására a testen belüli részből még szivárog egy pár cseppnyi, és ez a pár csepp csak percek múlva jut ki a felszínre. Ezért megy az utolsó 1-2 csepp a gatyába.

2018. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 es,én megválaszoltam a kérdezőnek,kivánsága szerint

Kérdezd meg tőle priviben.

A válaszod fél igazság csak .

A férfiak vizelet rendszerét még sem fogom részletesen itt leirni.Annyi időm azért nekem sincs .

2018. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig le szoktam törölni egy zsepivel/wcpapírral pisilés után, plusz kinyomkodom előtte a csőből. Nyilván tökéletes megoldás nincs de a lényeg hogy minnél kevesebb maradjon ott :D
2018. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az élet nagy problémája!?
2018. ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!