Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehetséges hogy hererák?

Ez lehetséges hogy hererák?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és a bal herém egy ideje nehezebb, és az alja nem olyan puha, mint a jobb herém.... ütögetésre érzékeny.... akárhogy tapogatom, csomókat nem találok.... volt tavaly herevisszértágulat műtétem


16F


2010. jún. 13. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
menj dokihoz!
2010. jún. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem mindenképp menj el orvoshoz csak ő tudja így megmondani... de minél előbb menj el mert egy ismerősöm most kap kemot hererák miatt ami áttétesen a tüdejére meg máshova is átment, és ha hamarabb elmegy orvoshoz kevesebb problémája lett volna később... és különben is: jobb félni mint megijedni!
2010. jún. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.

De mindenképpen menj orvoshoz!

Ha ne adj isten mégis ilyen probléma lenne, akkor a legfontosabb a mielőbbi felismerés és a kezelés megkezdése.

2010. jún. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az jó jel, hogy kb. egy éve műtöttek a tágulattal, és több alkalommal is piszkálta az orvos a heréket, meg egyszer volt ultrahang is a herékről, meg a vesékről??????

kb. 3-4 hónapja ilyen... eleinte csak érzékeny volt, de mostmár keményebb is... a méret, meg a súly eltérés régen is igyvolt, meg a tágulatom miatt lejjebb is van a zacskóban a bal herém még mindig, csak ne lenne olyan szokatlan a tapintása, és ne lenne érzékeny...

2010. jún. 13. 00:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet bármi. Kiújult a varicocele-d. Mellékhere gyulladásod van és még sok máés oka lehet. Urologushoz menjél.
2010. jún. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj vissza az orvoshoz, addig pedig ne ütögesd "szegény" herédet!:=)

És ne pánikolj, sok minden lehet, majd az orvos megállapítja a bajt és kezelnek. De nem halogasd a vizsgálatot!

2010. jún. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy heresérved van ami azzal is járhat hogy az ondóvezetéket elnyomja egy ér.Ilyenkor nem tud kiürülni és csak termelődik,túlfeszítetté válik.Nyomásra is érzékeny.Szerintem erről lehet szó.
2010. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ondó mindig jön
2010. jún. 14. 13:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért nehezebb az egyik heréd mert mindenkinek az egyik tagja nagyobb mint a másik és ezzel nehezebb is. Lásd: a nőknek nagyobba z egyik mellük. nem tudom hogy miért puha de hogyha nem találsz csomót nem is baj de azért szüleidnek szolj:D
2011. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!