Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedés fenntartása - mi...

Merevedés fenntartása - mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
10 éve vagyok együtt a barátnőmmel illetve most már feleségemmel, és soha semmi problémánk nem volt a szexuális életünkkel. Nemrég kitaláltuk, hogy gyereket szeretnénk, és ekkor kezdődtek a problémák. Felállítani még csak fel tudom (bár az is jóval macerásabb mint régen), de miután bedugtam, pillanatok alatt lelohad. Azért beteg a dolog, mert éjszakánként ha néha felriadok percekig tartó spontán merevedéseim vannak... szóval nyilván pszichológiai ok. A gyerek téma adná magát mint blokkoló, de az a fura, hogy én is nagyon szeretném a dolgot, szóval egyszerűen nem értem, hogy mi a fene blokkol le és hogy tudnék ellene küzdeni... Valami javaslat?
2018. ápr. 27. 20:22
 1/4 Alain Delon ***** válasza:
Biztos, hogy a gyerek gondolata lohaszt le. Lehet, hogy nem minden OK köztetek?
2018. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Nyilvánvaló, hogy a gyerekvállaláshoz van köze. Attól még akarhatod a gyereket, de közben tudat alatt félsz a felelősségtől. Tudom, hogy a férfiak nem szeretik a szennyest teregetni, de talán egy párterápia segíthet.
2018. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze, minden oké, a feleségemet nagyon szeretem. Nyilávn persze nekünk is voltak konfliktusaink, de ezeket mindig megbeszéltük, megoldottuk. Végiggondoltam a dolgot, de nem érzem úgy, hogy félnék a felelősségtől, nagyon régóta szeretnék gyereket, és úgy érzem, mostanra eljutottunk oda is, hogy az anyagi hátterünk is megvan ahhoz, hogy különösebb stressz nélkül belevághassunk. Szóval talán az lehet a baj, hogy annyira rá vagyok készülve a dologra, hogy az blokkol le. A feleségem se rak rám nyomást, megbeszéltük, hogy valószínűleg a gyerek miatt van ez, és majd elmúlik, semmi gond.


De akármi is az, egyszerűen nem tudom kikapcsolni, valahogy a tudatalatti szintjén hat és fogalmam sincs, fejben hogy kezeljem le.

2018. ápr. 27. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj gyereket, bízd a sorsra, ha lesz jó, ha nem úgy is jó. Örömet akarj szerezni,és ne az utódra gondolj.
2018. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!