Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez így normális, vagy valami...

Ez így normális, vagy valami hormonális probléma lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. 18 éves fiú vagyok. Deréktől lefele szőrös vagyok. Kb. 10-11 éves koromban kezdődött sűrűsödni és erősödni a szőrzet a szerszámnál. A lábam teljesen szőrös, főleg térdtől lefele, a combomon is van szőr, de valamivel kevesebb. Köldök alatt az a szokásos csík már nincs meg, pihésen max, de inkább pár fekete szálacska, amit alig venni észre. Mellem teljesen szőrmentes, hónaljamon nem nő szőrzet csak pár szál, azt is ha levágom, hónapokba telik, gogy visszanő. Arcomon alig van szőr, fülem előtt látszik kicsit pár szál, illetve a szám feltt és alatt. De semmi jelentős szőrzet, illetve hetente vágom, mert egyszerűen nem nő. Pedig szeretnők erős arcszőrzetet, de legalább borostát.


Az lenne a kérdés, hogy ez géni alapon ilyen és nem fog változni, vagy valami hormonális gond lehet? Gondoltam a tesztoszteronna, de a barátnőmet kívánom, bár a sperma mennyisége látszólag elég kevés, de 1-2 naponta így vagy úgy de elmegyek, szóval gondolom ennek is nagy köze van ahhoz. Így a tesztoszteront kizárnám. Mitől lehet akkor ez?


Valamint vékony is vagyok nagyon, ektomorf alkat, most kezdenék edzeni, csak épp egy kisebb műtét után vagyok és az orvos megtiltotta.


179cm/56kg :(



2018. ápr. 1. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már rendesen túl vagyok a harmincon, mégis hasonlóan alakult a testszőrzetem, bár alul se kezdtem olyan korán szőrösödni, mint te. Az arcomat még most is csak 4-5 naponta borotválom, a hasamon és mellkasomon egy szál sincs. Ez van. Vagy ez nincs. Nemigen lehet ellene tenni, és nem hiszem, hogy ez bármilyen szinten összefüggésben lenne a sperma mennyiségével.
2018. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elmúltam harminc. A lábaim, a kezeim nagyon szőrősek (még az ujjaim is), dús lenne (borotválom) a fan- ás hónalj szőrzetem, rendesen szőrös a mellkasom és a hasam is (szerencsére a hátam nem szőrös), de normális szakállt nem tudok növeszteni. Gyorsan nő az arcszőrzetem is, erős is, de nem eléggé sűrű, néhány helyen olyan mint a cirkuszkerítés. Én is nagyon szeretnék szakállat, de sajnos ez van, nem tudok mit tenni, ilyen a genetika.
2018. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azert en meg mellekesen had jegyezzem meg hogy tobbet kene enned. 179 cmhez nagyon keves az 56kg
2020. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!