Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valakinek hasonló problémája?

Van valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés

Ha álló helyzetben akarok merevedést produkálni, akkor egy ponton túl egyszerűen nem megy. Olyan érzésem kezd lenni, ugyanaz az izom lép működésbe, mint az, amelyiket akkor használom, ha székelés közben erőlködöm, tehát a kinyomó-izmot, és ilyenkor megáll a folyamat. Nem tudom, hogy magyarázzam el jobban, de valahogy olyan érzés, hogy ha azt az izmot használom, amit vizeletvisszatartáskor, tehát a pc-izmot, akkor érzem azt, hogy jó helyre kerülnek a dolgok, de ha elengedem, akkor olyan, mintha az egész gáti részem elkezdene süllyedni, és működésbe lépne magától a tolóizom és nem tudnám megállítani. Egyébként prosztatagyulladásom van, de egy urológus se tud vele mit kezdeni, hiába szedek egy hónapon át antibiotikumot.


Nem tudom, hogy a gyulladás miatt van ez, vagy izomprobléma, vagy a mozgás hiánya, vagy az, hogy régóta nincs barátnőm, de alig bírok felizgulni. És mindössze 25 vagyok.


2018. ápr. 29. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáltam neked természetes gyógyszereket keresni, és még itt is találtam régi kérdések közt tanácsokat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..


[link]


[link]


Szerintem nézd át őket, biztos találsz valami hasznosat köztük! Gyógyulj meg! :)

2018. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!