Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » üdv.14 évesen megduzzadt a...

üdv.14 évesen megduzzadt a melbimbom most 21 vagyok és még mindig tart pedig az orvos azt mondta h el fog mulni nem tudom mit tehetnék. Erösitettem a mellizmomat de semmi. Mit tehetek még?

Figyelt kérdés
Hidegre összehuzodik aztan ujra megduzzad, roppant kellemetlen:S mit tehetnék? Plasztikai mütét? és az mennyibe kerül? Ha vki tud segiten irjon
2010. jún. 13. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Helló!


Ez lehet hormonális probléma nőknél szokott leginkább előfordulni.Oxitocin nevű hormon túltermelődése.A nőknél a tejelválasztást serkenti,de férfiaknák is jeleni van.bár nem tudják mi haszna van a férfiaknál,de okozhat ilyet.

2010. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gynecomastia. erre keress rá a neten. nekem is ez volt, nem múlt el magától, meg kellett operálni, ha van kérdésed, írj
2010. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

22.52-es vagyok

plasztikai műtét tudomásom szerint ez esetben tb támogatott vagyis ingyenes. érdemes plasztikai sebészeti osztályon megcsináltatni, utána kellene járnod, hogy lakóhelyed környékén hol van ilyen. vagy ha sok pénzed van magán klinikán is csináltathatod ilyenkor 4-500 ezer ft az átlag ár mindennel együtt

2010. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én fiú vagyok. Nekem is van vagy valami hasonló.

Már vagy 7éve. Orvos azt mondta nem kell eltávolítani. csak hát vmikor kicsit kellemetlen

2010. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!