Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gennyedző piros pattanást...

Gennyedző piros pattanást hogyan tüntethetném el?

Figyelt kérdés

A jobb arcomon a szemem alatt megjelent ilyen kinyomhatatlan pattanás én hülye meg megpróbáltam kinyomni többször is de nem sikerült próbáltam fogkrémet tenni rá de mielőtt megszáradna egy kicsig váladékos lesz.

Kicsit már meg is van duzzadva az arcom. Most kentem rá ilyen körömvirág meg kamilla balzsamot, hogy levigye a gyulladást.

Mit csináljak, hogy jobb legyen ?



2018. ápr. 30. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyesmit nem szabad bántani és nyomkodni, mert csak rosszabb lesz és még később gyógyul be. Most elkövetted ezt a hibát, az most már egy nagy seb, idő kell neki és begyógyul. Fogkrémet ne tegyél sose pattanásra, főleg ne ilyenre, hülyeség, semmit nem ér. Valamilyen gyulladáscsökkentő, sebgyógyító krémet kenjél rá. A körömvirág jó egynek, ha elkezd sebesedni akkor bepanthen plust kenjél rá vagy sudocremet, ezek elősegítik a sebgyógyulást. Most egy kis jeget tehetsz rá esetleg, hogy lehúzza a pirosságot. Több nap lesz mire begyógyul, de ne piszkáld.
2018. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. ápr. 30. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Betadinnal kend be párszor, nekem ez mindig leviszi a gyulladást és visszahúzódik a pattanás, majd eltűnik.
2018. máj. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!