Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után mennyivel...

Körülmetélés után mennyivel lehet rendesen zuhanyozni?

Figyelt kérdés
Tegnaphoz egy hétre volt a műtétem és mondta az orvos, hogy mikor lehet zuhanyozni utána, de nem nagyon jegyeztem meg. Akinek van tapasztalata a témában tudna segíteni, hogy mikor lehet rendesen zuhanyozni?
2018. máj. 1. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
ez elég egyedi dolog, kinek hogy gyógyul, de sztem "rendesen" még korai. tuti h teljesen nem gyógyult még be, és akkor nem tesz neki túl jót a szappan, tusfürdő. nem éri meg a kockázatot, érdemesebb inkább várni még, mert különben nagyon rondán tud gyógyulni, és akkor egy életen át azt hordod ...
2018. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudni mit értesz a rendes zuhanyozás alatt, de ha ráhúzol egy műanyag zacskót az operált szervre, akkor rendesen tudsz zuhanyozni és az alfeledet meg a talpadat is meg tudod mosni.
2018. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendes alatt tusfürdővel való zuhanyzást értek.

Köszönöm a válaszokat. Esetleg úgy, hogy csak vízzel?

2018. máj. 1. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:
a sebet nem érheti 2 hétig közvetlenül víz. Óvszert érdemes ráhúzni. Én magánkórházban estem át a műtéten, ott teljes leírást adtak, hogy mit kell csinálni. Napjában 2-3x kamilla teával a sebet megtisztogatni, aztán betadinnal fertőtleníteni, ha száraz a vége akkor neogranormonnal bekenheted. Amikor összefort, nagyjából a 2. hét vége felé lehet elkezdeni enyhébb nyomással, akmilla teás gézlappal a varratokat erősebbet törölgetni, hogy kiperegjenek, már ha felszívódó varratokat kaptál és nem kell menni varratszedére.
2018. máj. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!