Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha eltalálták erősen a focilab...

Ha eltalálták erősen a focilabdával a herémet akkor annak lehet valami következménye?

Figyelt kérdés
A rugás után kb negyed óráig rendesen éreztem, de most már nagyjából elmúlt.
2018. máj. 5. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen következménye nem lesz .
2018. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rúgás után három nappal az egyik beduzzadt, heregyulladást állapítottak meg. Uh-n úgy kellett keresni benne a keringést. Majdnem kukába kellett dobni. Egy hét gyógyszer, ágynyugalom után kezdett javulni. Mindezt 13 éves srácnál.
2018. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
lehet igen. figyelgesd, vagy menj el orvoshoz.
2018. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne ijesszétek már meg szegény srácot...

ha nem dagad és nem fáj, jó színe van, akkor nincs semmi bajod.

Engem hányszor rúgtak tökön, mégsem volt probléma egyszer sem.

21/F

2018. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Hosszú távon szerintem sem lesz semmi következménye ennek a balszerencsés találatnak. Most meg pihentesd, biztosíts nyugalmat neki. De ha csak nem jön rendbe, menj el záros időn belül orvoshoz.
2018. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha bevérzés következett be, akkor lehet hosszú távon terméketlenség.
2018. máj. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Engem tegnap délután lementünk a srácokkal focizni és az idióta tökön rúgott majdnem egy percig fetrengtem még a lány is ki nevetett aki bejőn nekem

remélem azért nem fog fájni holnapra mert még mindig kicsit fáj olyan belenyilaló érzésem van de csak a bal here golyómba ezért sem tudok most aludni

2018. máj. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!