Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem hízok? 14éves fiu...

Miért nem hízok? 14éves fiu vagyok, és nem tudok hízni,45 kiló körül lehetek, és pedig nagyon, de nagyon sokat eszek, és egyszerűen nem tudok hízni, szüleim szerint azért nem tudok, mert növök, és folyamatos nyúlásban vagyok.

Figyelt kérdés
Nem akarok ilyen etióp gyerek maradni egész életemben,sőt,még szeretnék is 4 év mulva elkezdeni edzeni,gyúrni,de így nem lehet,ha addigra se fogok hízni,akkor már baj van :'(
2018. máj. 6. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vékonyan is lehet gyúrni és normális hogy vékony vagy.Sok 18-23 éves is vékony,némelyik szószerint gizda
2018. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindig is vékony testalkatú voltam, akármennyit is ettem.

Most 21 éves vagyok, és 70 kiló vagyok, és majdnem 190 cm magas. Erősítek, és sokat is eszek, de hízni nem tudok.


De amúgy ha megállsz a növésben akkor fogsz tudni hízni könnyebben, de ha olyan a genetikád hogy nem vagy hajlamos a hízásra akkor nehezen.

De még mindig jobb mintha el lennél hízva!:)

Kondizni meg majd kezdj el pár év múlva!

2018. máj. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2018. máj. 6. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz az maradni. Én is kis girnyó gyerek voltam, most meg fogyózni kéne. Soványnak lenni ezerszer jobb!
2018. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!