Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az gáz ha levágtam a lábamon...

GigiDiAugustino kérdése:

Az gáz ha levágtam a lábamon a szőrt? Nagyon minimális maradt, tehát nem csupasz. És nem divatból, nem sport miatt, hanem mert már úgy néztem ki, mint Chewbacca. Ja és nem vagyok meleg, mielőtt ezzel jön valaki.17F

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gaz
2018. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszer poénból levágtam énis és eléggé hülyén nézett ki amikor elkezdett visszanőni.
2018. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Sokan csinálják ezt, én is.F.
2018. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 13 múltam,de már nekem is nagyon szőrös.Pont tegnap vágtam le hajnyíróval a legkisebb fokozattal. A mellkasom is kezd szőrösödni,onnan viszont leborotváltam.
2018. máj. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó, nem akarsz felnőni? Serdületlen kisfiú akarsz lenni újra? Töködet is borotválod?
2018. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen onnan is leborotváltam. Nekem jobb így. Felnőttek is szokták, attó jogy neked nem tetszik. 😬
2018. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Engem nem zavar, a te tested, de amikor én voltam 13, mindenki szőrös akart lenni, nem fejletlen csupaszka.
2018. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az már nem mostanában volt. Változik a világ, engem például csúfolnak miatta. Már senki nem vágyik rá h szőrös legyen.
2018. máj. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!