Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha gyakrabban borotválkozok,...

Ha gyakrabban borotválkozok, gyorsabban is fog nőni a szőr? Ti hányszor borotválkoztok egy héten?

Figyelt kérdés
Eddig heti 1x borotválkoztam,de most úgy érzem hogy több is kéne

2018. máj. 9. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez csak egy "legenda".
2018. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap kellene,de mivel nem dolgozok minden nap, így kimaradnak napok. Nem nő gyorsabban.
2018. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én minden reggel kénytelen vagyok, különben úgy nézek ki mint egy hajléktalan yeti :) Hétvégén, vagy szabadság alatt nem borotválkozom, csak ha melóban megyek. (Én is utálok borotválkozni :D)
2018. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 és nem azért van ez,mert a túl gyakori borotválkozás miatt gyorsabban is nő?
2018. máj. 9. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha jól el van látva a szervezeted vitaminnal és ásványi elemekkel, az kedvez a szőrnövekedésnek, de külső behatásra nem fognak gyorsabban nőni.
2018. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem nő gyorsabban és erősebb sem attól lesz, ez egy tévhit. Én 15 éve borotválkozok heti 2-3x és egyáltalán nem lett erősebb és nem is nő jobban.
2018. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok. Nem hiszem, hogy azért. Nekem kamasz korom óta így nő. Ha borotválkozom, ha nem.
2018. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem nő gyorsabban egyaltalan.
2018. máj. 11. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!