Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem nőttem meg? 20 éves...

Miért nem nőttem meg? 20 éves fiú vagyok és 162cm.

Figyelt kérdés

2018. máj. 16. 13:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jó ha nyújtok,azzal magasabb leszek,de ha abbahagyom vagy valami fizikailag megterhelőt végzek ugyan úgy összecsúszok az alap magasságomra,nem?
2018. máj. 19. 21:47
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így működik, hogy ha nyújtasz addig jó, de ha abba hagyod, csökken, vagy visszaáll. A nyújtás, nemcsak egyszerűen az, hanem megnyúlása a testednek centiméterekkel. Amit belinkeltem innen, - egy régebbi beszélgetést, ugyanebben a témában, tehát centiméterek, magasság növelése, annak az utolsó része - hozzászólása azt hiszem a legérdekesebb, aki azt írta, hogy a foci edzéstől, izomépítéstől nyúlt vagy 10 cm-t. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez kész tény, és nálad is "ezer" százalék, hogy így lesz, hiszen az izmok építése, vagy bármilyen sport (akár kosárlabda, amihez folyton nyújtózkodni kell a kosárra dobáshoz) kitartást igényel. Nemcsak hónapokat, de éveket. Az eredmény is valószínűleg lassan érkezik, de jönnie kell. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy van remény - még ha halvány is - és ne add fel. Drukkolni fogok neked, hogy valóra váljon, amit szeretnél. :)
2018. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Évek óta sportolok,de semmi.

Én már régóta erősember,nehézsúlyú ketrecharcos,rendőr stb ilyesmi akartam lenni.Mindig erről álmodoztam.Dehát ezekhez mind magasnak kell lenni.Szóval kicseszett velem az élet elég jól.

2018. máj. 20. 02:15
 14/14 anonim ***** válasza:

Én megértelek,mert valóban olyan a társadalom,hogy ha valaki eltér a többségtől bármiben és nem pozitív értelemben minden esetben(külső,nézetek,érdeklődés)akkor már kicsit megbélyegzik,leszólhatják,vagy rányomják hogy fura.


De attól hogy alacsonyabb vagy mint mások nem vagy senkinél sem kevesebb,érsz annyit mint mások és ne is hagyd hogy más elhitesse veled,hogy te kevesebb lennél.

2018. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!