Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hónalj szőr, maradjon vagy...

Hónalj szőr, maradjon vagy ne? 15/F

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek, meghagyjam, leborotváljam vagy gyantázzam? Undorító-e ha egy fiú meghagyja?

2018. máj. 16. 16:08
1 2
 11/19 anonim válasza:
79%
Egy férfi szőrösen férfi.Nekem nagyon nem jön be ha egy férfi borotválja.Ez csak egy személyes vélemény. (17L)
2018. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened
2018. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 szamo77db ***** válasza:
58%
Maradjon! Így férfias!
2018. máj. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem kell leborotválni,nem kislány vagy.Csak akkor borotváld le ha zavar,ne más kedvéért és más véleményéért,ha eddig nem zavart,most se zavarjon.


Amerikai filmekben nem nagyon látok csupasz hónaljú férfiakat rohangálni,de strandon is sok szőrös férfit látok.


És az nagy tévhit,hogy borotválni higénikusabb és ezt orvosok mondják,ennek semmi köze a higéniához.


És nincs olyan hogy borotválni alap.Intim testrészt meg felesleges borotválni,másnapra már bújik is ki a szőrzet,ami begyulladhat,benőhetnek a szőrtüszők és gyulladás léphet fel és a viszketésről nem is beszélve.Ha valaki túl dús szőrzetű odalent akkor elég ha csak rövidre,fazonra vágja akkor férfias marad,nem egy csupasz kisfiú.


12-13 évesek jobb esetben már szőrösödnek.Régen örültek ha végre szőrösödtek,mert a férfiasodás jele volt.Nem kell elnőiesedni ennyire már

2018. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
Ne.Vágd rövidre ha annyira sok és zavaró
2018. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%
Én eleinte borotváltam, aztán tavaly nyár elején abba hagytam. Nekem így jobban tetszik, és jobban is érzem magam, nem vagyok emiatt büdös, tisztán kell tartani. Nem érdekel, hogy mások mit gondolnak, aki nem tetszik, az ne nézze. Nekem így jó. 18/F
2018. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%
Ja, előző vagyok. A fanszőrömet borotválom, de azt sem a divat miatt. Szerintem csináld úgy, ahogy jól érzed magad. Ne változtass más véleménye miatt.
2018. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Neked kell eldönteni, hogy a legjobb neked.

Véleményem szerint viszont a férfi szőrös. Viszont az se a legjobb, ha egy egész erdő burjánzik a hónod alatt. Ilyenkor vissza lehet vágni egy kicsit kisollóval.

2018. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

15 évesen lett először komoly barátnőm. Azóta gyantáztatom kozmetikussal az intim szőrzetem, a hónaljam, majd pár éve a fenekemet is, az nem volt annyira szőrös még akkoriban. Én így érzem jól magam, és egyetlen csaj se ellenezte, sőt, pedig voltam már egy párral.

20/F

2019. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!