Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi miatt lenne ez a fura érzés?

Mi miatt lenne ez a fura érzés?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, és azt vettem észre, hogy néha (pl ha 5 alkalomból 1x) ha elélvezek, érzek egy fura , kb 5 másodpercig tartó hirtelen fájdalmat ott a gáttájon, majd emúlik mintha meg sem történt volna.


Másik ilyen eset volt pl tesiórán, szekrényugrás során, amikor le kellett ugrani a szekrényről, ott már hosszabb ideig, kb fél percig és éreztem egy eléggé erős fájdalmat, amelyet maga a földre érkezés váltott ki. Ezt sem tudtam sose hova tenni.


Lázam nincs, vér sincs a vizeletemben, ha pl így normál esetben megnyomom ott a gáttájékon, akkor nem fáj, nem is érzékeny. Nem hinném hogy sokat vizelnék egy nap, bár néha "erőltetni" (nyomni) kell pisilés közben, hogy a végén az kis kicsi "kijöjjön".


Nemi életemre nincs kihatással, mivel naponta szoktam csinálni, minimum 2x :D.


Ja és az alhasamban gyakran érzek ilyen fura érzést, mintha kemény lenne meg picit fájna, de ezt mind a jobb mind a bal oldalon egyaránt.



2018. máj. 23. 14:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként van egy kicsi aranyerem (ezt onnan tudom, hogy pl nagy WC-zés után érzem ott a fenekemnél, nem olyan nagy, üléskor sem nagyon érzem, max ha kényelmetlenül ülök a bringán)
2018. máj. 23. 14:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Serv?
2018. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Voltam már ultrahangon emiatt (vakbelem környékét nézegették) de a doki mindent rendben talált.


Amiatt lehet hogy helytelen a testtartásom, és van egy enyhe gerincferdülésem?


Sokat ülök, és alig mozgok, így az izmaim is gyengék

2018. máj. 23. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A sok ules egyebkent sem tesz jot, lehet kozrejatszik.
2018. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!