Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valóban olyan rendkívül...

Valóban olyan rendkívül rettenetes élmény a prosztatavizsgálat egy urológusnál, mint ahogyan a lenti videóban elhangzik?

2018. jún. 9. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Ennyi idő,mint a videó hossza ,nem jut 1 betegre .

A tapintásos vizsgálat is csak mp kig tart.

Van hogy azt sem csinál,ha nincs panasz,ha van a rendelőben ultrahang,azt használja .

Laborba elküldhet vérvételre .A vér sok mindent kimutat,és erre támaszkodnak a dokik.

2018. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Óh,DumaRagu... :)

Nem tudom,láttad-e már tőbb videóját,de ezek szerint nem,mert neki jellegzetessége (volt),hogy nagyon részletesen,pöppetnyi túlzással és hatalmas átéléssel és nagyon jól meséli el a történeteit.

Ne félj,ennyire nem lesz félelmetes,ahogyan a videóból következtethető ki,igaz,nő vagyok.

2018. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Férfiként én sem voltam nőgyógyászati vizsgálatokon .

Ennek megitélésétől a nők inkább maradjanak távol .

2018. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

A búbánatos ménkőbe,hát nem érted,hogy ez a hapsi túloz,és csak az animáció és a hangsúly miatt ennyire elriasztó,félelmetes?

Biztosan rossz,és kelletmetlen,de fogadni mernék,hogy nem annyira,mint ahogan elmondja,meg van fűszerezve a sztori.

2018. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
*ahogyan,már én is fáradok.
2018. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem rettenetes.

A videó jó, mivel engem már vagy negyvenszer tapintott az urológus..én jót röhögtem a videjón..


az Üllői úti urológián bizony van egy gyönyörű, vörös, harmincéves urológus szakorvosnő..nagyon tud, és alapos.


légy laza, mert milliók estek át ilyen vizsgálaton, te csak+ 1 leszel.


Hiába mész el önszorgalomból VIP PSA vizsgálatra, és magánredelői hasi ultrahangra, a kézi tapintás is fontos.


Majd ő megmondja, hány év múlva menj vissza.

2018. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A videó túlzás.


Nem kellemes a prosztatavizsgálat,de nem is fáj,sikosítot használnak.Gondolj bele ha jó nagyot tudsz kakantani gond nélkül akkor 1 ujj is befér oda vizsgálat miatt

2018. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!