Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata vizsgálat másnak is...

Prosztata vizsgálat másnak is fájt?

Figyelt kérdés
Ma voltam prosztata vizsgálaton, 25 éves vagyok. Hát most vagy a doki volt durva vagy ez a normális, de mikor hirtelen beküldte az ujját rohadtul fájt. Aztán meg csípett minden szar. Doki azt írta papíra gesztenyényi mirigyes, és kissé érzékeny. Nem tudom milyen érzést kéne érezni de nekem elég rossz volt. Az után pár perc múlva elmúlt.

2017. okt. 19. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én semmit sem éreztem.
2017. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én se éreztem semmit
2017. okt. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha, az nem jó. Gyulladás, ilyesmi. Bár kérdés mennyire fájt? Kicsit vagy baromira?
2017. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Maga a prosztata fájd a vizsgálattól? Egy pár percnyi fájdalom nem kizárt.

Vagy esetleg a végbél záróizmai befeszültek, és az ujjazásnál ez kimondottan fájdalmas, a feszülő izmokat feszegetni.

Aranyered nincs?

2017. okt. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem inkább csípett égett, de pár perc után elmúlt. Prosztata picit érzékeny volt.
2017. okt. 23. 19:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Aranyeremnincs, viszont végbélrepedésem van.
2017. okt. 23. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Proktológusnál voltál?
2017. okt. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igrn, voltam
2017. nov. 2. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!