Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymatúltengés, szűkület?...

Fitymatúltengés, szűkület? Rövid fék

Figyelt kérdés
Van egy kis fitymatúltengésem, bár zavarni nem zavar, Nem tudom szűkületem van e mert lankadtan állapotban minden gond nélkül hátra tudom húzni a fitymám, mereven is, úgy hogy kb 85-90%-a látszik fedetlenül a makkomnak, de fel tudom húzni teljesen is, viszont innen már minimális erőt kell kifejtenem hogy hátrajöjjön a makk mögé teljesen. nem fáj közben, viszont 99%-ig biztos vagyok benne hogy rövid a fitymafékem, mert amikor hátrahúzom a fitymám, akkor eléggé megfeszül és lefelé hajtja a makkot amikor már a makkon túlhúztam a fitymát. Nagyjából teljesen ki is tudom simítani a bőrt ahogy hátrahúzom, de ekkor már erőteljesen hajlik lefelé a makk és feszül a fékem. Igazából nem csak rövidnek látom, de fékhez képest vastagnak, masszívnak is, és szerintem ez akadályoz abban hogy normális módon hátra tudjam húzni a fitymám. Egyébként ha felhúzom, én szorítást nem érzek igazából, "gyűrűt" sem látok szóval nem tudom hogy van a szűkületem vagy "csak" a fék miatt nem tudom teljesen normálisan mozgatni. Volt valakinek hasonló problémája? milyen megoldása volt? Elég lenne ebben az esetben mondjuk csak a féket átvágatni? Válaszokat előre is köszönöm. ui.: Orvoshoz megyek jövőhéten, de akiknek volt ilyen, szívesen fogadnék válaszokat tájékozódásképpen.
2018. jún. 17. 09:34
 1/1 anonim válasza:
100%
Nekem van ilyenem ugyan ez szerintem neked is csak a féked az ami rövid szerintem gond nélkül együtt lehet vele élni, nekem makk mögé lejön a fityma és onnan nem megy tovább szóval evvel nincs bajom
2018. jún. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!