Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez súlyos fitymaszűkűlet?

Ez súlyos fitymaszűkűlet?

Figyelt kérdés
Na szóval az van nekem hogy lankadtan könnyedén hátra jön , viszont mereven már csak a makkom negyedéig. Viszont szoktam tágitani vagyis mindig szépen lassan merev állapotban lehúzom (kibirható fájdalomal) a peremig majd vissza. Es akkor mondhatni kitágúl a fitymám mert utána sikerül szinte teljesen hátrahúzni és pl maszturbálni is rendesen tudok. Csak ahogy végzek le lankad és a fitymám nagyon tág marad, azt vettem észre hogy olyankor ki szárad. Kb 1 nap és újra a régi formájában van a fitymám, ismét beszűkűlve. Mit tudnák esetleg tenni?

2018. ápr. 29. 16:52
 1/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2018. ápr. 29. 16:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Közepes... Szerintem urológus tudná a pontos választ, ha csak nem szeretnél lemondani az életed során erről a remek élvezetről...
2018. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hali! Szexeltél már? Szerintem ott dől el, hogy súlyos-e.

Saját tapasztalatból mondom, mert nekem nem volt "ennyire" súlyos fitymaszűkületem, de sajnos több évig "szenvedtem" a szex miatt... könnyedén hátra ment a fityma, de utána sajnos visszafele megszorult és emiatt duplájára nőtt a makkom és sokkal érzékenyebb lett... + az orgazmus teljesen kényelmetlen volt (komolyan magamnak sokkal jobban esett "Kivernem" mint a barátnőmben elmenni?)


Urulogián az orvossal egyeztettem és megkértem, hogy max 1 centit vágjon le a fitymából, azaz részleges körülmetélést hajtott végre másfél hete. Remélem használ is majd.


+száradás... kisebesedni nem szokott? Attól is tud szűkülni sajnos.


Röviden, ha magadnak mosni tudod rendesen, + a szex jó /jólesz, akkor szerintem nem kell parázni :D

2018. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az jó ha végül is igaz,hogy lassan de a makk pereméig a fitymád hátra tudod mereven is húzni.De azért lehet jó lenne ha elmennél urológushoz és lemondanád neki is hogy van némi javulás,mert akkor lehet hogy tudna krémet felírni.Lehet neked majd szexnél síkosítót kell használnod.
2018. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát majd kiderül, szex előtt majd tágítom, mert nem sokára sor kerül rá (ezért is kérdeztem rá) szval majd kiderül :D
2018. máj. 6. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!