Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Zuhanyzás közben pisilni?

Zuhanyzás közben pisilni?

Figyelt kérdés
Mostanában lépten-nyomon azt lehet olvasni, hogy a környezet és az ivóvíz védelmében zuhanyzás közben végezzük el a vizelet ürítését is, ezzel spórolhatunk a vízzel. Nos itthon ezt mindenképp így csinálom. De mi a helyzet munkahelyen, uszodában a közös zuhanyzókban? Illik e mások előtt is így tenni? Előre is elnézést, hogy ebben a kategóriában kérdezem.

2018. jún. 21. 19:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
53%
17 es,a kérdés zuhanyzásról szólt.
2018. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
25%
Én szarni szoktam a konditermi zuhanyzóba aztát széttapicskolom a lábammal. Majd azt isnlemosom.
2018. aug. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Jobb helyeken legalább egy függöny van a nyilvános zuhanyzóknál is, amivel el tudod takarni, hogy épp mit csinálsz odabent. Én mondjuk laktam már olyan koliban, ahol nem volt semmi takarás, de ott se azt figyeltem, hogy mások hogyan zuhanyoznak.


Zuhanyzás közben nem a pisi a legundorítóbb dolog, ami a zuhanyfülkébe kerülhet. Mondjuk ez pont nem férfiak egészsége kategória, de pl. a nőknél, ha menstruálnak, értelemszerűen zuhanyzás közben a vér egy része odakerül a zuhanyfülkébe, mert azt nem tudja visszatartani az ember úgy, mint a vizeletet. Aztán ott vannak az elhalt bőrsejtek, izzadtság, kihullott hajszálak, fanszőrzet meg ki tudja még, micsoda, amiket lemosunk magunkról. Létezik egy tök jó megoldás, ami úgy látom, itt sok válaszolónak nem jutott még eszébe: néha mondjuk lehetne takarítani a fürdőszobában, és máris nem lesz tele baktériummal. Akkor is javaslom ezt a megoldást, ha nem szoktatok a zuhanyzóba pisilni, mert mint fentebb írtam, nem csak a pisitől lehetnek ott baktériumok.

2018. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok,zuhi közben mindig pisilek. Tisztálkodás után mindig domestossal súroljuk a kádat,h mindenkinek tiszta kád jusson.

Ha nem itthon vagyok,akkor minden esetben a mellékhelyiséget használom,és ezt el is várom embertársaimtól is!

2018. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!