Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3. osztályozású fitymaszűkület...

3. osztályozású fitymaszűkületet meg lehet oldani beavatkozások nékül?

Figyelt kérdés
[link]

2018. jún. 25. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Az sok mindentől függ. Minimális beavatkozásra szerintem lehet szükség, de akárhogy is, ez is csak vélemény. Azt itt kapsz bőven, csak nem valószinü, hogy segítesz is vele magadon...
2018. jún. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Hát, szerintem attól is függ hány éves az illető.
2018. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mennyire tudod hátra húzni a fitymád ha lankadt és ha merev a péniszed.Meleg vízben például könnyebb hátrahúzni a fitymád esetleg,hány éves vagy stb.



Bizonyos esetekben lehet krémmel kezelni a fitymaszűkületet,illetve van akik meleg vízes tornáztatással hozták helyre,de mint mondtam többet kellene tudni hogy milyen súlyos fitymaszűkületről van szó.


De ahol műtétre van szükség,ott is csak súlyos esetben van szükség metélésre,és több műtét is van a metélésen kívül.(bemetszés,fityma plasztika,részleges metélés)

2018. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orvoshoz menj el, Ő megmondja, de nekem a körülmetélés bevált... Semmi gondom azóta.
2018. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!