Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akkor is meg kell csináltatni...

Akkor is meg kell csináltatni a teljes fitymaszűkületet ha nincs vele semmi gondom?

Figyelt kérdés
Teljesen fedi a makkot mindig a fitymám. 32 éves vagyok de sose volt büdös jó szagú volt mindig. Eddig több barátnőm volt de nem panaszkodtak nem okoztam semmilyen fertőzést pedig rendszeres nemi életet éltem velük. Sőt volt olyan barátnőm aki még mondta hogy exénél mindig gombás volt,nálam meg semmi
2017. máj. 1. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kihagyhatod a fitymaplasztikát, ha eddig nem okozott gondot!
2017. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért kéne?

Ha nincs semmi bajod vele és nem zavar, nem is gátol a szexben, akkor evidens, hogy hagyd békén, ez a te dolgod, te érzed, nem pedig társadalmi elvárás!

2017. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kelleni nem kell.DE elmehetnél urológushoz vele hogy ha mást nem is nézze meg és adjon tanácsot
2017. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!