Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert rezeg a herèm?

Miert rezeg a herèm?

Figyelt kérdés
4,5napja azt vettem eszre hogy a bal herem mogott mintha egy mobiltelefon rezgomotorja rezegne kisebb nagyobb intenzitassal. Olyan mintha odatennem a mobilt telefont melyet elozetesen rezgore allitottam es azt felhivnam. Az elejen vicces volt de mara mar igen idegesito. Valoszinuleg fel is vagyok fazva de nem tudom. Valaki jart mar igy? Mert ez mar durva.. Elore koszi a segitsegeteket!

2018. jún. 29. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt egy odavezető idegszál okozza.Mert ezt az idegszálat is valami ingerli.
2018. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Áramütés ért mostanában?
2018. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Valószínűleg egy ideg rángása miatt van. Esetleg használhat Magnézium + B6 tbl. Ha ezek után sem múlik, akkor viszont nem ártana egy szakorvos. Urológus, vagy Andrológus.

2018. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idegi eredetű dolgokat a neurológiai szakrendelésen vizsgálnak.Más szakrendelésekről is ide irányitanak .
2018. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!