Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem bírja a borotvát az...

Nem bírja a borotvát az arcbőröm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Erős, gyorsan növő arcszőrzetem van. Ha egymást követő napokon borotválkozom, kissé fájdalmas és könnyebben vérzik, és pici hámlásszerű sérülések lesznek rajta. Ha két-vagy többnaponta borotválkozom, akkor viszont semmi gond nincs, sima sérülésmentes marad az arcom. 3 pengés kézi borotvát használok (villanyborotva nem viszi le eléggé). Túl érzékeny a bőröm? Esetleg van speciális borotvahab, arcszesz, krém, ami segít?

#borotválkozád
2018. jún. 29. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Muszáj egymást követő napokon borotválkoznod? Én nő vagyok, nekem a lábaim extra érzékenyek, hát én aloe verás borotvagélt használok, fertőtlenítem a pengét, utána vagy sudocrem vagy neogranormom, természetesen semmit nem ér sajnos. De ezeket ajánlanám neked is hátha jó lesz, bár én tényleg azt mondom hogy ne borotválkozz naponta hiszen azt írta ha kétnaponta borotválkozol akkor nincs baj :)
2018. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, normális esetben valóban elég kétnaponta borotválkoznom, de ha pl. fontosabb találkozóra megyek (üzleti megbeszélés, interjú, randi stb.), és azért viszonylag gyakran van ilyen, akkor bizony nem néz ki jól az 1-1,5 napos borosta...
2018. jún. 29. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!