Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Már aludni sem tudok, annyira...

Már aludni sem tudok, annyira be van feszülve valami a prosztatámnál. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egyszerűen folyamatosan feszülök ott lent, mintha szarni készülnék, és nem tudom elengedni. Ülve még úgy ahogy oké, de feküdni borzalom. Mi ez és mitől lehet? 20/F

2018. júl. 10. 03:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Leghamarabb szerdán tudok elmenni orvoshoz, és el is megyek, ha nem szűnik meg, csak gondoltam addig is jó lenne tudni, hogy mivel állok szemben.
2018. júl. 10. 04:01
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

"csak gondoltam addig is jó lenne tudni, hogy mivel állok szemben."

Ez a leghülyébb alapérv, amivel az orvost elkerülni akarók 98%a érvel, hátha majd amatőr, laikus, hétköznapi emberek okosabbak az orvosnál ilyen kérdésekben... nem is csodálkozom azon hogy annyian szenvednek egyhelyben toporogva. Mi magyarok olyanok vagyunk sajnos, hogyha nagyon-nagyon pisilni kell, akkor is inkább csak tartogatjuk, mert emiatt vagy amiatt nem akarunk/nem merünk pisilni, pedig a legegyszerűbb és legcélszerűbb megoldás ez lenne, így azonban előbb-utóbb eléri az ember azt a szintet ahonnan már nincs visszaút, és összecsurrantja magát, ami nyilvános helyen ritka égő és ciki. De a döntés a tied, mert eddig te is nagyon ez irányba haladaz, kifogásod pedig az "addig is". Remek példa, hogyan NE cselekedjen az ember, ha már nem bírja tovább, annyira feszül, priapizmus esetén halt már így el pénisz is nem egyszer, mert a gazdája nem azonnal ment orvoshoz, pedig neki nem sz arnia kellett...

2018. júl. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet ciki, de tényleg nem hallottam ügyeletről, de most rákerestem és reggel el is megyek. Azt hittem háziorvoshoz kell ezekkel menni.
2018. júl. 10. 05:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak nehogy az derüljön ki, hogy belső aranyér tágulat nyomását érzed....
2018. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát az ügyeleten elküldtek házi orvoshoz, szóval ez rip xd
2018. júl. 10. 13:30
 6/7 anonim válasza:
Hogy vagy? Elmúlt? Nekem is ilyesmi van két éve. Égő fájdalommal jár, a herék mellett, és alatt. Sokáig nem tudták kideríteni mi bajom, több tucat orvosnál voltam. Végül a prosztatát tartó/kezelő izmok lesznek a ludasok. Én most kálcium magnéziumot illetve B vitamin komplexet szedek. Ezek hiánya görcsöt okoz.
2022. dec. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia, teljesen elmúlt azóta. Az orvos megvizsgált, és azt mondta, gyakrabban kéne ürítenem (előtte 3 naponta csináltam), illetve azt javasolta, igyak sok kefírt és egyek aszalt szilvát, hogy serkentsem a bélmozgást. Ezek némileg hatottak is. Hülyén hangzik, és nem akarok drogokat reklámozni, de még abban a hónapban voltam egy bulin, ahol dobtam egy fél ecstasy tablettát, és iszonyúan ellazultak tőle lent az izmaim, utána nem is tért vissza az a görcsös feszülés. Nem mondom, hogy tegyél te is így, de engem ez rángatott ki a bajból (noha nem ezért mentem arra a bulira).
2022. dec. 21. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!