Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehetnek csökkenteni a...

Hogyan lehetnek csökkenteni a gynecomastia (férfi mell megnagyobbodás) tünetei?

Figyelt kérdés
Sajnos kamasz korban elég gyakori ez a jelenség és nálam is előfordult. A mellem alatt mellszövetek megnőttek, emiatt furcsa kidülledő lett a mellbimbóm (érdekes ha fázom ez eltűnik). Mit tehetnék a tünetek csökkentése érdekében?

2018. júl. 28. 00:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehetne* tüneteit*
2018. júl. 28. 00:43
 2/6 anonim válasza:
Hány éves vagy? (Ha fázol / csavargatod, azért húzódik vissza, mert meggyűrődik a felület, olyan mintha eres lenne és megkeményedik)
2018. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15
2018. aug. 2. 22:33
 4/6 anonim válasza:
Ugyanebben a cipőben járok. Én le fogom műtetni, már most augusztusra van időpontom. Engem már nagyon idegesít. Állitolag altatással megy igy mem vészes. Ha nem zavar akkor hagyd, de ha igen akkor keress fel egy sebészt, ő megmondja hogy műtét kell e vqgy csak cicifix
2018. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálam nem annyira nagy dolog tehát kb 1.5-2 centi magas és széles és 1 centi “mély” tehát 1 centi a mellkastól a végéig
2018. aug. 6. 00:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kialakult kb 14 évesen. Most 25 vagyok és még mindig ott van...már azért laposabb, de tuti nem múlik már el.
2018. aug. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!