Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hátra kell huzni a fitymát...

Hátra kell huzni a fitymát pisilésnél?

Figyelt kérdés
Haverom szerint muszaj, es ledobbent hogy nem igy szoktam..

2018. aug. 12. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%

persze, aztán olyan sugárban jön, hogy még a fal is olyan lesz.

piszoárban is lehúzza? finom lehet amikor visszacsap. vagy 2 méterről lő vele?

2018. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Semmit nem "kell", legfeljebb ajánlott. Például ha a vizeleted alá kerül vagy szétfröcsköli a sugarat és ott pang rajta, majd jól bebüdösödik a nyáron, az is egy döntés kérdése. Ha meg tudod oldani hogy ne legyen így, az is. Ha megtörlöd még külön papírral vizelés után az, ahogy az is hogy ha nem. Ezek nem törvények meg kőbe vésett szabályok, mindenki az igényessége szerint kitapasztalja hogy neki mi a jó (ami másnak nem feltétlenül lesz jó).
2018. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Nincs rá konkrét szabály.


Én nem szoktam hátrahúzni, mivel soha nem ugyanolyan erősséggel jön a sugár.

Otthon, munkahelyen, mosdókban meg eléggé kellemetlen volna, ha a wc tetőt elkapná vagy véletlen félre menne.

Azonban ha a természetben vagyok, akkor minden gond nélkül hátrahúzom és sokkal élvezetesebb úgy vizelni.


Szóval hátrahúzás nélküli pisilés után természetesen megtörlöm egy zsepivel.

A barátnőm az elején furán nézett, hogy én megtörlöm. Az exe soha nem csinálta.

Cserébe nincs az, hogy a nap végére kellemetlen szagú lesz a péniszem vagy a boxerem.

Sőt otthon nem is papírzsepivel hanem nedves törlőkendővel törlöm meg vizelés után. Az még higiénikusabb. S nincs az, hogy véletlen a makk alá beszorul egy kis papírdarabka stb.


Persze olyat is ismerek, aki mindig hátrahúzza. Sőt olyat is, aki csak előveszi, vizel és utána rakja is vissza a nadrágba.


Ami neked bevállt azt kell csinálni. Én utálom ha kellemetlen szagú ezért megtörlöm.

2018. aug. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen nem kell hátrahúzni, de annyira illik, hogy a húgycsőnyílás teljesen szabad legyen.
2018. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha téged nem zavar, hogy pisás marad a makkod, meg nap közben szivárog ki alóla, bebüdösödik, stb, akkor persze nem muszáj.
2018. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Az igényesebbek hátrahúzzák.
2018. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én hátra szoktam, ha állva végzem a dolgom.

Piszoárnál arra kell figyelni, hogy ne 90°-ban érkezzen a hátsó falra a vizeletsugár, hanem minél közelebb a párhuzamoshoz. Úgy nem fog összecsapkodni.

2018. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt. Részben legalább.

De van, aki másként szokta meg és jól tud célozni úgy is.

Inkább higiéniai szempontok miatt szokás hátra húzni.

2018. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
nem kell
2018. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
én nem szoktam, érdekes mégsem büdösödik a makkom
2018. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!