Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen betegsége utalhatnak a...

Milyen betegsége utalhatnak a tünetek?

Figyelt kérdés

Gyenge alhasi "fájdalmam" van már 2 napja, tulajdonképen nem is fájdalom érzet hanem csak érzem az alhasam bal oldalát hogy van, érdekes de néha ha sokat önkielégítek akkor nehezített vizelet ürítésem is van sajnos, ha 2-3 napig hanyagolom az önkielégítést akkor nincs ilyen gond elmúlik... én először herebetegségre gondoltam, rögtön önvizsgálatot tartottam fürdés után, az előírtak szerint, én nem érzek változást, viszonylag gyakran ,hetente ellenőrzöm . 21 Éves vagyok.

Mégis mitől lehetnek ezek a gondok? a vizeletürítési gondokat lehet orvosolni? - ha nem nem szüneteltetem a masztit? Nincs barátnőm jelenleg ...

Viszonylag egészséges életmódot élek, nincs se cigi, ill anti alkoholista vagyok, húsokból is csak a csirke mellet eszem meg mert a többi nem ízlik. Sokat iszom vizet szénsavas ásványvízet, és néha ritkán üdítőt, (Márka, gyömbér, ilyeneket) , vitamin tablettákat szedek valamely okból, napi 5 db különbözőt...

Ami ebben érdekes hogy sétálás közben semmi ilyen érzet nincs csak ha félfekvő ,ülő helyzetben vagyok...



2018. aug. 13. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Én prosztatataproblémára gondoltam volna elsőre, de szerintem a tüneteket a napi a féle különböző vitamintabletta okozza.


A multivitamin tabletták olyanok, hogy napi egy kb szart nem ér, napi 5 káros, napi 10 meg már méreg. Az emberi szervezetnek a szükséges vitaminokat az elfogyasztott táplálékból kell beszereznie.


Ha nincs barátnőd, a recskázás helyett te is választhqtod a Kamaraerdei, a Gyógyszergyári, vagy a Budakeszi utakat. Van ott egy két minőségi is...

2018. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ez ilyen Bkomplex, C , az ábcd vitaminok, ilyesmik mennek le a torkomon minden reggel.

Ami az érdekes hogy most pl nem fáj, nem is érzem, előfordulhat attól ez a fajta fájdalom hogy esetleg túl hevesen vertem ki mostanában? Szegény heréig is fel-le jártak, lehet össze is ütődtek.... próbálom késleltetni, de úgy látszik tovább már nem érdemes mert belesajog...

2018. aug. 13. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Első hülyeséget beszél. Vitaminnal nincs baj.

Viszont ha maszti nélkül nincs baj, akkor lehet abba kellene hagyni, nem? Ez nem túl bonyolult. Amúgy sem tesz jót a későbbi szexuális életedre nézve. Ha nem javul, akkor meg menj el urológushoz.

2018. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. #3 hülyeséget beszél. Ennek semmi köze a recskázáshoz, és ne urológushoz menj, hanem vérképelemzéssel próbáld meg megállapítani, hogy mit, miket adagoltál túl, azzal a sok szeméttel.
2018. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval vizsgáltassa meg, a vitamin hogyan hatott a vérképére? Te valami orvos lehetsz.
2018. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk most hogy tegnap nem recskaztam ma mar konyebben megy a vizeles ugy erzem nincs semmi az utjaban ( csak eppen ugy erzem magam mint egy drogos aki nem kapta meg az adagjat :D ) . Tegnap este meg ettem vagyis az ebed lett estebed. a bal oldalrol eltunt a fajdalom, illetve en szerintem a vesem fazhatott meg mert a jobb oldalamon alszom es mivel eleg meleg van nem takarozom be... a baloldalam meg igy folyton kint van, na a lenyeg hogy most legalabb a vesemet betakartam es szerencsere mar nem faj vagyis csak akkor erzek mar valamit ha direkt oda fokuszalok. Mondjuk mar regebben is ereztem hogy baj lehet ebbol ha a vesem kint van , de mivel nem volt fajdalom csak a borom volt ott jeg hideg nem foglalkoztam vele... Erdekes egy helyzet ez...
2018. aug. 14. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!