Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat a (bal) herém?

Mitől fájhat a (bal) herém?

Figyelt kérdés

Elsőnek is azzal kezdeném, hogy igen, orvos tudna többet mondani, de félek és nem szeretem magamat másnak mutogatni,ezért is kezdem itt...


Barátnőmmel élek Budapesten, szóval igen, élek szexuális életet. Viszont egy hete lejöttünk vidékre (ahol én éltem), egy kisebb fesztivál miatt. Így összekötöttük a hasznost a kellemessel, mert családi látogatás is lett belőle, még mindig itt vagyunk egyébként.


A helyzet az, hogy azóta nem is csináltuk, itt nen is nagyon szeretjük, nehogy meghallják...


Ez a kis fesztivál féleség 3 napos volt, sokat sétáltunk, ráadásul 2x új boxert vettem fel, amelyek kissé szűkek voltak, ráadásul új rövidnadrágokat vettem fel, amelyek így szintén szűkek kicsit. Péntektől vasárnapig tartott ez a kis mulatság. Vasárnapi nap nagyon vártunk egy fellépőt, így már az azelőttin jó helyre álltunk. Nekem 3x ment ki a térdem, így már akkor megéreztem a sok állást. Amikor vége lett a várva várt koncertnek és elindultunk, hirtelen belehasított egy nagy fájdalom az egész bal lábamba. Elsántíkáltam egy ülőhelyig, leültem, pár perc múlva felálltam, semmi bajom nem volt, sétáltunk is sokat.


Másnap (hétfőn) próbáltam kipihenni az előző 3 napot, így sokáig pihentem, csak kora délután fociztam kicsit az öcsémmel. Amiben alszok, abbsn voltam, az elég kényelmes. Bő rövidnadrág, kényelmes póló


Este átöltöztem, hogy kimegyek egy kicsit, kinézek. Felvettem egy inget, meg egy rövidnadrágot (újabbak közül, szóval a szűkösebbet). Kimentem sétálgattam, majd leültem. Leüléskor megszoktam igazítani a nadrágot, lentebb tolom, hogy ne szorítson. Viszont most szerintem ezt nem tettem meg és sokáig úgy ültem és mikor felálltam éreztem, hogy fáj a bal herém. (Ráadásul az az egy van meg már csak). Sétáláskor elég kellemetlen volt, így azonnal hazamentem, kigomboltam, lefeküdtem. Eléggé fájt, érintésre főleg, de azért nem kényszerített térdre, durván 10-ből 6,max 7-es. Elmentem fürödni, megnézten, amennyire tudtam, megvizsgáltam magam, nem vettem észre semmi különöst. Mivek kb. másfél hete nem volt szex sem, így csináltam egy (kényszer) maszturbálást, hátha az az oka. Ezután sokkal jobb lett. Nem tudom, hogy a víz, vagy a maszturbálás miatt. Már csak akkor fájt, ha odanyúltan, akkor már csak egy bizonyos pontján és maximum egy 10-ből 5-ös volt a fájdalom. Ittam tegnap egy xiloxot, mivel fájdalomcsillapító és gyulladás csökkentő is, hátha segít. Tegnap kényelmesebbet vetten fel, ráadásul öv nélkül. A sétálás már simán ment, néha érzetem azt a fájdalmat kissé (ez a fájdalom egyébként olyan, mintha tökön rúgnának és kisugárzik a hátamba, ágyékomba, meg a bal lábamba, amelyik fájt a sok állás miatt).


Ma már talán még jobb volt, felkelés után odanyúltam, nem is fájt, nehezen takáltam azt a pontot. Mikor felültem, kiültem a konyhába, akkor újra fájt picit, de ez már durván 10-ből maximum 4-es. Újra ittam egy xiloxot.


Herecsavarodást kizárnám, mert azt olvastam, hogy akkor spermám nem lett volna és az iszonyúan fáj. Vesekő is nagyon fáj elvileg. A gyulladás esetén pedig levertség, hányinger, láz, étvágytalanságy rossz közérzet stb. a tünet, de azok közül egyik sincs. Így én tippem egy szimpla megerőltetés (sok egyhelyben állás, sok séta, másnap foci, és én hajolgattam a labdáért), vagy izomláz féleség, esetleg ne adj' Isten sérv. Szerintetek mi lehet a baj? Ha a héten nem enyhül sokat, vagy nem múlik el, akkor hétfőn elmegyek az orvoshoz.



2018. aug. 15. 15:18
 1/4 A kérdező kommentje:
A herén és a here zacskón elváltozást továbbra sem észleltem. Egyébként 23 éves vagyok.
2018. aug. 15. 15:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedd le a szűk gatyákat, azok szorítják el a heréd vérellátását. A többi csak lózung. Ennyire ráérsz a csajod mellett?
2018. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most azon vagyok, hátha csak tényleg elszorította.


Ezt hogy érted? Minden programot vele csinálok, ő is ott volt ugyanúgy, és itt van velem vidéken. :)

2018. aug. 15. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinálj mindent ellentétesen, ahogy most volt. Szexelj, ne állj sokat, hordj laza alsót. Várj egy hetet. Ezután tudni fogod van e baj.
2018. aug. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!