Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Táplálkozás befolyásolja a...

Táplálkozás befolyásolja a sperma szagát?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok.

Egészségesen élek,nem bagózok,rendszeresen sportolok,figyelek,hogy egészségesen étkezzek.

Amikor kiverem és ráfolyik a sperma a kezemre,utána lemosom,de még utána is k1b4szott büdös a kezem a spermától.

Lehet befolyásolni vagy sem a sperma illatát?


2018. aug. 16. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valamilyen fertőzésed van. Túl sok a rossz baktérium, azért büdös.

A szappant meg cseréld le valami normálisra, ami tényleg megöli a bacikat. Sok folyékony szappan nem túl jó, persze van, ami igen. Mert nekem sokszor előfordult, amíg folyékony szappant használtam, hogy nagydolog utáni szappanos kézmosás után is szagos maradt a kezem. De ha szilárd szappannal mosol kezet, nem folyékonnyal, akkor ilyen nem szokott előfordulni.

2018. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Táplálkozással biztos, hogy nem. Ahány párkapcsolatom volt, mindegyiknek más volt a spermájának a szaga. Volt, akinek nem is érződött, volt akinek tényleg nagyon erős szagú. De mindig ugyanolyan. Pedig csak hosszabb kapcsolataim voltak. Innen tudom, és ebből tapasztaltam. Emberfüggő, nem táplálkozás- és életmódfüggő ez a "dolog". El kell, hogy keserítselek, bármit csinálsz, neked ilyen szagú marad.
2018. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A táplálkozás befolyásolja ,főleg az izét.
2018. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pedig befolyásolja.

én ha pl több gyömölcsöt eszem édesebb aszaga , de van hogy savanykás is néha. Máskor meg friss.

2018. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!