Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Anális szex miatt lehet...

Anális szex miatt lehet prosztata gyulladásom?

Figyelt kérdés

2018. aug. 24. 21:58
 1/8 anonim válasza:
43%
Nem.
2018. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem hinném. Ha még nem kezdted el kezelni, akkor keress valami vénymentes, esetleg gyógynövényes készítményt.
2018. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Már vagy két éve kínoz. Legutóbb meggondolatlanul szaunáztam. Forró padon ültem és bedurrant.

Anális szex közben vettem észre enyhe szúrást a prosztatámnál. Mármint hetero vagyok, nem kell félreérteni. :))

2018. aug. 24. 22:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dokinál voltál már? Ha két éve szenvedsz az azért elég kellemetlen már. Hátha tud értelmesebb tanácsot adni mint mi.
2018. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál. Nem tudom miért jöhetett ki ismét.

A barátnőmmel nagyon szeretjük az anális szexet. Mindig elélvez tőle.

2018. aug. 24. 23:18
 6/8 lekvarcica ***** válasza:
100%

Igen!

Lehet... Barátomnak is lett amikor popsimba csináltuk.

Ha pisiléskor "metsző" érzés és a hasad is fáj mintha izomláz lenne, de valahogy mégsem teljesen olyan akkor bizony prosztatagyulladás.

A prosztatagyulladástól nagyon nehéz megszabadulni, akinek egyszer volt az sokkal hajlamosabb lesz rá.

Barátom is évekig szenvedett tőle, ő gentos-t (vény nélkül kapható) szedett rá ami segített neki.

A hasfájás elkerülése érdekében pedig (azért, hogy rendesen kiürüljön a prosztatája) rendszeresen ingerlem a prosztatáját (megdugom) egy elég vastag felcsatolhatóval.

Azóta semmi baja.

2018. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet. A végbélben található baktériumok miatt óvszer használata ajánlott.A prosztataban megtelepedett baktériumok nehezebben kezelhetőek, mert kevés ér szövi át ( antibiotikumos kezelés)
2018. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha mozgásképes (csillós vagy ostoros) baktérium került a húgycsőbe, akkor bizony lehetséges, mert az onnan továbbmegy a mirigyes szervbe és vidáman él, szaporodik, alig kiirtható.
2018. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!