Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hány napig lesz beszakadva a...

Hány napig lesz beszakadva a fitymám?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre fürdés közben, hogy két helyen be van szakadva a fitymám. Már 2x bekentem neogranormonnal. Kb hány nap mire begyógyul? Értelmes válaszokat előre köszönöm!!

2018. szept. 1. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hamar begyógyul, de összeforrni nem fog, tehát a szakadás megmarad. De ez nem olyan nagy baj. Ne aggódj!
2018. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Néhány nap alatt meg fog gyógyulni. De mitől repedt be? Nem lehetséges, hogy fitymaszűkületed van?
2018. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy enyhe fitymaszűkületem van, de eddig nem volt baj
2018. szept. 1. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezek szerint sajnos mégis van. Ha fitymaszűkületed van, fel kellene keresned egy urológust!
2018. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már többször berepedt és összeforrt akkor vigyázz vele mert ugyan néhány nap alatt rendbe jön,de minden heggel szűkebb lesz..aztán már csak a körülmetélés segít. Velem is így volt..
2018. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért azt tisztázzuk, mennyire súlyos ez a "repedés". Ha fürdés közben vetted csak észre, erős a gyanú, hogy csak felületi hámsérülésről van szó. Magyarul kidörzsölődött. :) Legfeljebb 2-3 nap alatt magától gyógyul, nyomtalanul. Ha kenegeted hámlasztó krémmel és pihenteted, hamarabb.

Ha durvább, vérző, szakadás szerű sérülésről van szó, akkor tényleg érdemes lehet legalább megmutatni egy orvosnak, pláne, ha többször is előfordult már.

2018. szept. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamo77db ***** válasza:
Azért ha belátható időn belül nem rendeződik, fordulj orvoshoz.
2018. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma már nem fáj, de mégse gy kicsit piros, és látszódik.
2018. szept. 2. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!