Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az utóbbi időbe szinte kizárol...

Az utóbbi időbe szinte kizárolag alsó gatya nélkül veszek fel nadrágot kivéve farmer elvileg egeszségesebb?

Figyelt kérdés
Alsógatya boxer
2018. szept. 2. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem az
2018. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rentgeteget olvastam errol es ha kenyelmes lezser boxert viselsz az oke de ha teheted akkor legyel also nelkul elmeletileg be izzad es hatassal van a spermiumok minosegere amugy ekuszom jobban erzem magam alapbol nem kicsi a farkam legalabb szabadon van
2018. szept. 2. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha laza boxert hordasz, az ugyanolyan jó a herék szempontjából. De ha a nadrágjaidat is olyan gyakorisággal cseréled és mosod, ahogy a boxereiddel tennéd, akkor végül is mindegy.
2018. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Plusz ha slicced becsípi a fitymádat pisilés után, vagy ha az a pár csepp ami pisálás után még a csövedben marad a farmeredbe csöppen, na ez aztán valóban nagyon egészséges... :D
2018. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ott van hogy Farmer nadrag kivéve ahoz kell alsó gatya amugy meg en egy nonel is roszabb vagyok higenia nalam alap kovetelmeny !
2018. szept. 2. 22:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez aztán a közérthető, "szép magyar nyelv"... 😂😂😂

Na fuss neki akkor most érthetően is, mert ez így katasztrófa! 😁

2018. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nyáron itthon én sem hordok alsónadrágot rövidnadrág alá, sokkal kényelmesebb és nem melegít. sőt legtöbb rövidnadrágban van már ilyen háló

Farmer alá én is veszek, vagy ha kimegyek a városba

2018. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy laza boxer nem árt azért, ha sokat lógnak a golyók herevisszér alakulhat ki... 23/ f
2018. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem egészségesebb és hígénia szempontjából is rossz.Minden vizelés után pár csepp a gatyára cseppen így folyton vizelet van a gatyádon,napi szinten lehet mosni a gatyát,a gatya is hamar elkopik és még a lábad is vizelet cseppes lehet.A passzosabb boxerrel sincs baj,csak a túl szorossal.
2018. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én meg csak farmert hordok boxer alsó nélkül, egyszerűen nekem valahogy a farmerel nem megy az hogy még egy boxer is legyen rajtam, egyik tényező farmerban le ülök akkor fenekem közé be nyomja a boxert, izzadt is ott mondjuk akkor azt meg még rá tesz ha be nyomja a boxert a fenekem közé igy meg ha le ülök a farmernak a varrása csúszik be de az legalább ki jön belőle még ha izzadt is ott, másik jó az ha pisálásnál egyszerűen csak ki veszem a sliccen és kész, na meg az esetleges vizelet foltal meg nincs gond mert sliccnél dupla a farmer a cipzár miatt igy az a belső rész szívja fel, a higiéniára is adok mert megy a mosásba sűrűn a ruháim így leg főbb képpen a farmer nadrágok is mert igen óhatatlanul háltul is olyan tud lenni egy értelmű hogy mosásba megy főleg ha hátul olyan, nincs mit ezen szégyenkezni nap végén van mikor elégé feltűnően olyan.
2021. aug. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!