Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ez az erős vizelés...

Mitől lehet ez az erős vizelési inger?

Figyelt kérdés

Néha ritkán, néha sűrűn többször is előfordul, hogy maszturbáció után egyből, magömlés közbe erős vizelési inger jön rám. Ilyenkor nem tudom tartani kb 10 percnél tovább és egy liter vízzel be szoktam ülni a wc-re, és hogyha már egyszer beülök fél vagy egy óráig folyamatosan tart ez az erős vizelési inger. a csúcspont az szokott lenni, amikor minden harmadik percben vizelek megállás nélkül, és mivel ugye maszturbálás után vagyok, ezért csíp, és elég meleg, ami kellemetlen. Általánosan is elég érzékeny vagyok, ha nedves marad egy két csepp még jön, ugyanis nálam valamiért különösen nedves.

Régebben három négy éve kezdődött ez a probléma néha, és volt még néha amikor véres is volt teljesen véletlen szerűen a vizeletem csak egyszer kétszer, teljesen ismeretlen okok miatt. Vese kőre, homokra, mindenre gyanakodtak már rengeteg kivizsgáláson voltam, és senki nem tudott rá mit mondani. Én személy szerint arra tudnék gondolni, hogy valami húgycső baktérium, vagy valami elgyengült izom lehet.. De mivel kiszámíthatatlan és teljesen rendszertelen és van amikor hosszabb távon hónapokig fel se bukkan elő se jön. leghosszabb 1 és egy fél éves volt, majd megint teljesen véletlenszerűen. fiatal vagyok szóval ilyen prosztatamegnagyobbodás és egyébre nem nagyon gondolok, de már volt régebben CT és rengeteg ultrahang vizsgálat is ami bizonyította, hogy teljes mértékben rendesek a szerveim, ezért gondolom én valami belső probléma lehet. még egyetlen egy vizsgálaton nem voltam, amikor a húgyvezetéket tükrözik, pusztán azért mert attól féltem a legjobban világ életembe és mivel mindegyik urológus akinek mondtam eddig, azt mondta nem szükséges. [még a honvéd kórházban és a heinpál-ban is amik azért úgy gondolom nagyobb nevek, bár ők se tudtak segíteni.] gondoltam rá, hogy ez valami különleges betegség lehet és felnézek Debrecen-be, ahol kifejezetten van ilyen szokatlan ritka betegség részleg valamilyen klinikán még egy nevesebb orvossal, viszont arra még nincs pénzem, bár ha az megoldaná, elmennék diákmunkára azonnal..

Valami ötlet, mitől lehet ez, mi lehet ez, milyen irányba lehetne vele még menni [az urológia összes vizsgálatát azon a bizonyos egyen kívül végig jártam ugye], volt már-e valakinek, tapasztalatból valami tanács?

19/F

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. szept. 5. 02:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Még nem tudom mennyire kellene megemlíteni, de néha van hogy ezt a problémát egy hétig előtte emésztési, székelési zavarok követik, szorulás, állandó csikarás az alhastól, nyomottság. De az lehet csak egyszerű probléma, nem hinném hogy valami gyulladás, vagy nagyobb köze lenne hozzá, de azért hozzá tűzöm
2018. szept. 5. 02:39
 2/2 anonim ***** válasza:

Ondóhólyag gyulladástól lehet. Valami fejlődési rendellenesség lehet, ami provokálja a gyulladást. Ez nem biztos, hogy szervi ok. Lehet másmilyen az ondód összetétele. Annyit tehetsz, hogy gyakrabban kiüríted az ondódat, hogy ne pangjon a hólyagban. Így kevesebb az esélye, hogy begyullad.

Vagyis oda kell figyelned, hogy bizonyos időközönként maszturbálj, vagy legyen szex. Ezt magadnak tudod kitapasztalni. Általában 3 nap után ajánlatos, de nálad akár naponta szükséges lehet. Ha problémát érzékelsz akár gyakrabban is.

2018. szept. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!