Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymám miért mozog nehezebben?

Fitymám miért mozog nehezebben?

Figyelt kérdés
Ernyedt és merev állapotban is hátra tudom húzni, mosom is minden nap rendszeresen, nem fáj, igazából a makkom halványan félkör alakban piros nagyon régóta, de nem okoz gondot. nem viszket. Csak mikor először hátrahúzom a fitymát, akkor a makkom háromnegyedéig jön könnyen, utána az utolsó negyednél pedig ragad vagy tapad a makkomhoz és lassabban jön hátra. ha egy párszor visszahúzom már nincs ilyen baj, csak nem értem ez mitől lehet
2018. szept. 23. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom és megértem, hogy kellemetlen, de egyszerűbb lenne egy urológust felkeresni.


Esetleg valakitől nem kaphattál el valamit? Az a baj, hogy írod, hogy "régóta"... Ez így elég necces, nem gondolod?

2018. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez így természetes.
2018. szept. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És ez olyankor is így van, ha lankadt állapotban húzod vissza a fitymádat a makkról, vagy csak akkor érzed így, ha a merev péniszről próbálod meg visszahúzni a bőrt?
2018. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Urológushoz el kellene menned(beutaló nem kell,14 éves kortól lehet egyedül menni),ő tudna felírni neked egy krémet,ami segít a fityma hátrahúzásban,van akik síkosítóval húzza hátra a fitymáját
2018. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!