Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hova kell menni hajhullással,...

Hova kell menni hajhullással, kopaszodással?

Figyelt kérdés

Hála annak a magasságos jó istnennek hogy vagyok abban a szerencsében hogy 20évésen elkezdődött az ami ráérne 10év mulva is, tudom hogy nem én vagyok vele az egyetlen.

Ti hova mentetek illetve szedtetek rá valamit ami használt és olyan volt esetleg mint régen.



2018. szept. 26. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a felmenőid is ilyen típusok, akkor szerintem kár elkezdeni rohangálni...
2018. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Míg Pesten laktam nagyon hullott, most már nem annyira, de a hormonokkal nem bírok. Viszont még működik rendesen-közel a 60-hoz.
2018. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fürdőszobába, nullásgéppel és borotvával felszerelkezve.
2018. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már szinte hiányzott egy ilyen válasz,köszi a semmit ^^
2018. szept. 27. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezzel a problémával küzdök. 31 éves vagyok és több hónapja kórosan hullik a hajam, nem tudni mitől. Első körben elmentem egy teljes laborra, mert úgyis a hajgyógyász vagy a bőrgyógyász is oda küldene legelőször. Az eredmény nem utal semmi kóros folyamatra (hála ég!), és most magán úton bőrgyógyászhoz megyek, aki hajhullással is foglalkozik. Abban bízom, hogy alaposan megvizsgálja a fejbőröm, hajszerkezetem, hagymákat, stb...és tud valami segítséget nyújtani. Már nagyon el vagyok keseredve, mert negyede annyi hajam van mint volt.
2018. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamo77db ***** válasza:
Bőrgyógyászatra elmehetnél. Ott mondanak valamit.
2018. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbálj ki egy koffeines sampont. Nekem 21 éves koromban elkezdett nagyon hullani, de teljesen megállította. Mondjuk hozzá kell tenni, hogy az akkor stressztől volt, valószínű, nem pedig genetikától.


Ha nem válik be, akkor bőrgyógyász, de túl sokat nem tudnak tenni. Az a fránya Y kromoszóma a felelős érte.

2018. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok: lehet, hogy trollkodásnak tűnt, de a helyzet az, hogy ha a klasszikus genetikai eredetű, férfias kopaszodással állsz szemben, annak előbb-utóbb mindenképpen ez lesz a vége, bármilyen csodaszerrel is próbálkozol. A legjobb megoldás, ha valahogy megbarátkozol a helyzettel, hogy ezt dobta neked a gép.
2018. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, 1hónap múlva megyek hajgyógyászhoz aztán meglátjuk mit mond, meg közbe szedek hajra való vitamint megpróbálok minden amit lehet aztán ha nem segít semmi illetve sehol nemtudnak megoldást mondani akkor tényleg marad a megbarátkozás, csak az zavar a legjobban hogy föképp elöl hullik és nem hogy az a tipikus mikiegeres dolog hanem középen is elkezdett, úgyhogy valami majd csak lesz.
2018. szept. 29. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!