Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit kezdjek a hajhullással?

Mit kezdjek a hajhullással?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves vagyok és hullik a hajam - a homlokomnál két oldalt és a fejtetőn.


Bőrorvosnál már voltam, adott kencéket, vérképem is jó. Minden jó, csak a fejbőröm van egy kicsit begyulladva.


Kérdésem az lenne, hogy mit tudok magamtól itthon csinálni a hajhullással ellen?

Kinőhet megint? Lehet olyan hajam mint régen?


Leginkább ilyen távol keleti módszerekre lennék kíváncsi vagy valami relaxációs gyakorlatok - jóga, testedzés stb.

(ugyanis sokat stresszelek és ezért kéne)


Természetesen magamtól is utána nézek a dolognak, csak érdekelne, hátha ti is tudtok valamit javasolni hajhullásra.



2017. szept. 28. 17:42
 1/3 szamo77db ***** válasza:
Nem tudok ellenszert hajhullásra. De másnál is előfordul a korai hajhullás. Volt egy osztálytársam gimiben, akinek már ritkult a haja a feje búbján, mire leérettségiztünk. Ez van sajnos.
2017. szept. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval legyek kopasz? :D
2017. szept. 29. 17:25
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Most majdnem ideírtam, hogy fordulj orvoshoz, de az már megtörtént. Annyit meg lehetne próbálni, hogy másik orvoshoz is elmenni. Esetleg maszekhoz, bár ez meg sokba kerül. A stresszelés meg egyértelműen okozhat hajhullást és annyi minden rosszat még! Próbálj nyugodtabban élni. Ha akarsz, írjál privit, mi az, amitől stresszelsz?
2017. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!