Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez milyen nemi betegseg lehet?!

Ez milyen nemi betegseg lehet?!

Figyelt kérdés
Voltunk mar vele orvosnál! Felirt gyogyszert mindkettonknek es ennyi azt mondta fertozes m1! Hatha valaki megtudja mondani miez ... nos aprilisba kezdodott eloszor ugy h kb 1 ora alatt teljesen beturosodott majd begyulladt a fitymam ugy h hatra se tudtam huzni.. viszketo erzes piros pottyokkel... gondolok itt gombara na de kamilla tea es canesten parositassal megszuntetheto a dolog mindkettonknel... na de ez folyton vissza ter! De csak neha ezert nem ertem! Van h 2 honap semmi aztan elo jon mar 3. Jara mi lehet ez? Menjunk vele megint orvoshoz vagyis ez nem is kerdes mert 100% h megyunk csak valaki nem tudna errol irnj valamit? Elnezest kerek a helyesirasert sietve irtam.
2018. okt. 1. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert folyamatosan oda-vissza megfertőzitek egymást.Ez gyakori.Ha pl.a párod megfertőz,ő kigyógyítja magàt,addigra te elkaptad,megfertőzöd a baràtnőd,te kigyógyítod magad és így tovább.Egyszerre kezeljétek magatokat.
2018. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Használj rá Betadine-t. Kiváló fungicid, hazánkban ez az alkalmazása valamiért nem elterjedt. Lefekvés előtt, reggel és napközben 2-4 alkalommal használd, ne spórolj vele. 5-6 nap altt gyönyörűen rendbe hozza a pirospöttyös rudid
2018. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott ,mi ez te okos,ha már voltatok??!
2018. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Gumit húzni luxus??
2018. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az eredménye a tenyésztésnek??
2018. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!