Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A baratom himvesszojen piros...

A baratom himvesszojen piros pottyok jelentek meg egyuttlet utani nap. Nekem semmi bjaom. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Altalaban ovszerrel vedekezunk de most hozzam ert a himvesszoje ovszer nelkul is,maskor is volt ilyen,de akkor semmi hasonlo nem tortent. Nekem nincsen semmilyen tunetem,nem is voltam massal az elmult ket evben amiota egyutt vagyunk,uszodaban sem jartam az utobbi honapokban,viszont a hetvegen voltunk egy csaladi kirandulason es az apartmanban raultem a wc-re tobbszor is,lehetseges hogy igy elkaptam valamit,ami nalam.nem.okoz bajt,de nala igen? Nem tudok most orvoshoz menni mert epp megjott a menzeszem,de jo lenne tudni mi lehet a baj. Elore is koszonom!
2018. okt. 10. 05:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Például ő is elmehet orvoshoz, az jobban meg tudja mondani, mint mi így leírás alapján.
2018. okt. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzésed lehet, ami nálad még nem okoz tünetet, de a barátod megfertőződhetett. Mindketten menjetek el a nemibeteg gondozóba.
2018. okt. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gomba lehet. Nekünk is volt olyan, hogy nekem semmi tünetem nem volt, de a barátom pöttyös lett.
2018. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ZekCs válasza:
Szia! Lehet a fentebb is említett gomba,de az viszketne is valószínüleg.De egyébként lehet hogy csak kidörzsölődött a bőre és attol lett olyan.Ha pár nap alatt nem mulik el vagy rosszabb akkor canestent is kenhet rá és meglátja pár nap mulva az eredményt hogy javul-e.
2018. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 p.szabina1223 válasza:
Ha nem múlik és panaszt is okoz, küldd el a barátodat az orvoshoz, hiszen nem tudjátok mi ez, lehet fertőző és akkor az együttlétekkel oda-vissza fertőzgetitek egymást.
2018. okt. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt jelzi, hogy ő neked az igazi. Mert ugye "csak a piros pöttyös az igazi".
2018. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!