Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélt férfiak SOS?

Körülmetélt férfiak SOS?

Figyelt kérdés

Hogyan maszturbáljak?

19 éves vagyok, eddig nem tudtam maszturbálni mert teljes szűkületem volt. Lassan két hónapja megműtöttek, teljesen körülmetéltek.

Kétségbe vagyok esve, nem tudom hogyan maszturbáljak.

Képes vagyok izgalmi állapotba kerülni azonban amint hozzányúlok a péniszemhez és húzogatni kezdem, lelankadok mert nem érzek semmi izgatót.

Mi lehet a baj?



2018. szept. 20. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt az új állapotot meg kell szoknia a pénisznek, el tudom képzelni, hogy a hegye érzékeny...
2018. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Látod, én pont ezért nem engedtem körülmetélni, mert féltem, hogy ez lesz, mert nekem is abszolút volt (a teljest az nem a fitymaszűkületre mondják, hanem a körülmetélésre! Ha semennyire nem jött a makkod alá a fityma lankadtan se, na azt abszolút fitymaszűkületnek hívják,) mint neked, azért inkább később műttettem, meg előtte alaposabban körbetájékozódtam, hogy a legjobb döntést hozzam, mert nem akartam ide visszajönni panaszkodni kétségbeesetten, mint a legtöbben akik csak fogják magukat, és úgy minden előzetes felvilágosítás és felkészültség nélkül fognak bele valami felelőtlen megoldásba: házi gyorspraktikákkal tönkreteszik nagy laikusan a férfiasságukat, elmennek az urológushoz, megcsináltatják amit maguk se akarnának, aztán meg elégedetlenek mint te is, kérdező!Most már cseszheted.

Pedig ha úgy van, lehet te is megúszhattad volna ezt, ha előtte a megfelelő embert keresed, aki segít hideg fejjel a számodra legmegfelelőbb megoldást megtalálni és a legjobb emberhez irányít ha úgy van és nem tudjátok ti megoldani, mint azt nekem is sikerült, nekem ugyanis megmaradt az egész fitymám, és maximálisan elégedett vagyok, semennyit nem kellett levágni belőle! Erre te is képes lehettél volna, kérdező!


Azt se értem, hogyha teljesen körülmetéltek, akkor mit "húzogatsz", amitől lelankadsz? Mert ha tkm-et végeztek rajtad, akkor elvileg nem maradt semmi!

2018. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Szerintem a te problémád fejbe dől el. Az izgalmi állapotod fenntartását sokkolod azzal, hogy "istenem csak sikerüljön..." Annyira rákoncentrálsz a "mi lesz, ha nem sikerül" gondolatra, hogy úrrá lesz rajtad. Ha hozzá nyúlsz és lelankadsz, mert elvonja más a figyelmed, az körülmetélés nélkül is előfordul. A teljesítés kényszere, nagyon komolyan tud hatni az események jó, vagy rossz eredményére
2018. szept. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

# 2/3

Első válaszoló:Heló,neked mi volt a pontos sztorid? Leírnád?

2018. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Bocsi,második válaszolónak szántam.

Mi volt a pontos történeted hogy nem kellett semmit sem levágni sehonnan?

2018. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszaitok, megoldódott a problémám.

Kedves kettes válaszadó kommentjét senki ne vegye véresen komolyan, fityma nélkül is bőven szép az élet. Az ágyban is. Csak idő kell megszokni!

Bárkinek kérdése van a műtéttel, gyógyulási idővel kapcsolatban, nyugodtan keressen privátban.

2018. szept. 23. 15:18
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

"Kedves kettes válaszadó kommentjét senki ne vegye véresen komolyan, fityma nélkül is bőven szép az élet. Az ágyban is. Csak idő kell megszokni!"

Akkor nem igazán értem, minek írtad ki a kérdésedet? Eleve van egy csomó videó a neten amin körülmetéltek maszturbálnak, aki nem rest utánakeresni, az nem ír ki felesleges kérdéseket.

Aki pedig résen van az orvos előtt, és nem körülmetélésre vágyik, az pedig csakis rajta áll mennyire veszi "véresen komolyan" a kettes kommentelő válaszát, mert most már a kérdező is szépen okít, míg pár napja meg itt sírt-rítt kétségbe esetten, hogy körülmetélték, jaj mitévő legyen, mert nem tudja hogy maszturbáljon! :D Azért is írta ki ezt a kérdést... elvileg. Most meg...:)


Amúgy meg a pontos sztorim a #3-as & 4-es kommentelőnek:

Abszolút fitymaszűkületem volt, letapadás okozta. Az urológusok közül többen csak ránéztek, vagy elkérték a suskát a magánrendelésért, de csak annyit mondtak, hogy ezt körül kell metélni, volt aki már másnapra ki akart írni, anélkül hogy leülepedett volna bennem minden és átgondolt döntést hozhattam volna. Azt, hogy letapadás okozza, semelyik orvos nem mondta el,az itt is sokat szájra vett egyéb megoldási lehetőségeket pedig igyekeztek elég negatívnak és ijesztőnek bemutatni. A higiénia meg egyes rendelőkben....hát...őő...!:D

Aztán találtam eg y egészségügyi tanácsadó szakembert, ha úgy tetszik személyi segítőt, akit elég sokan ajánlottak is több fórumon is, ez az ember volt az első, aki engem nem egy darab húsként kezelt, mint az urológusok, (vagy sokan itt is privátban, akik megkörnyékeztek, hogy majd ők segítenek megoldani a fitymaszűkületemet elég hülye csodamódszerekkel) viszont segített tisztába tenni, mi megy az urológiákon ebben a témában,hogy miért volt hülyeség először orvoshoz fordulni ahol miért ilyen negatív tapasztalatokkal kellett szembesülnöm, mint itt nagyon sokan! Elég reális információkat osztott meg a fitymaszűkületről és közölte tapasztalatait az alkalmazott megoldásokról és teljesen felkavart, hogy pont azokról a megoldásokról tudtam meg tőle sokat, amelyektől az orvosok próbáltak elijeszteni és ezeket fényképekkel alá is tudta támasztani. Azt hogy milyen módokkal lehetne megoldani a fitymaszűkületemet csak egy átfogó részletes kivizsgálás után tudta megmondani. Azt is,hogy letapadás okozza a problémáimat és hogy emiatt nem akarnak az urológusok vállalni más a teljes körülmetélésen kívül.Komolyan mondom, ha ezeket én már akkor tudtam volna amikor először urológushoz mentem, nem izzadok le és nem török ki számtalanul sírógörcsben, az után hogy kiléptem a rendelők épületéből, hanem visszakérdezek az orvosnak, és nem úgy tipegek oda mint egy betojt kisfiú vagy valaki aki élete első prosztatavizsgálatára vár, hanem felveszem a kesztyűt és visszakérdezek!

Meg nagyon sok újat tudtam meg ettől a segítőtől a saját testemről is,olyanokat, amilyeneket azelőtt sehol és senkitől nem hallottam vagy olvastam de fontos lett volna hogy 13-14 évesen már tudjam.


Végül csak sikerült hozzásegiteni olyan megoldáshoz ami nekem is szimpatikus volt, hogy fitymafeltépés után lehet csak megmondani, hogy milyen lehetőségeket enged a fitymám arra, hogy meg lehessen menteni, erre átbeszéltünk különböző forgatókönyveket, és a megfelelő szakember megtalálásában is sokat segített, így megúsztam két bemetszéssel a fitymába és egy fékalávarrással. Egyiknek sincs semmi nyoma,nagyon szép esztétikus a végeredmény,azokhoz képest amiket láttam a szikés meg a többi módszerről sokkal szebb! Ésvégig kontrollálta a segítő-tanácsadó az egész gyógyulási folyamatot, bármi volt kérdés vagy probléma akármikor számíthattam rá, nagyon rendes, készséges és korrekt volt így azt az eredményt kaptam amire mindig is vágytam, nem pedig körülmetéltek, mint a kérdezőt meg még sokakat itt! A fitymatágító gyakorlatok, amikre megtanított egyáltalán nem hasonlít azokra, amiket itt sokan hangoztatnak hogy kell, de a beavatkozások után nyújtani-tágítani kellett a bőrt, ennek van egy speciális módja, amit meg kell tanítani csak lehet sikeresen alkalmazni. Ennyi.

2018. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, pár napja itt sírtam-ríttam mert kétségbe voltam esve.

Te pedig, aki nem esett át ezen a mütéten, azt írtad, hogy "Mostmár cseszheted!"

Erre írtam én, hogy nem kell komolyan venni.

Mert az én problémám is megoldódott hiába írtad amit írtál.

És igen, "okítok", mert a műtétről és a gyógyulási folyamatról eddig is tudtam volna bárkinek tanácsot adni, az én kérdésem sem ehhez kapcsolódott, csupán a maszturbációhoz.


Nem mellesleg örülök, hogy a te problémádat bemetszéssel megoldották, de sajnos ez nem minden esetben kivitelezhető, mint például az enyémben sem volt.

Rengeteg orvosnál megfordultam és végül a sokak által is ajánlott Dr. Fekete Ferenc magánrendelőjében végeztettem el a műtétet, aminek semmifelé negatív következménye nem volt.

2018. szept. 23. 16:19
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

Na, Fekete dokiról meg köztudott, hogy elég erősen metéléspárti! Nem is végződhetett volna másként a műtéted! Előre sejthető volt! :)


Egyébként nem estem át azon a műtéten, mert volt annyi eszem, hogy !előtte tisztességesen körbetájékozódok a magam érdekében és ha te is megtetted volna, lehet most lenne fitymád,mert azt nem írod mitől volt a fitymád hátrahúzhatatlan!De lehet menthető lett volna! És ha Dr. Fekete mindent elmondott volna, vagy előtte te is rendesen felkészülsz, mielőtt belevágsz ebbe az egészbe akkor most nem te is utána sírsz-rísz mert problémád van (volt) (Eső után köpönyeg!), mert akkor nem lenne miért, magadnak nehezítetted meg az életed!

A körülmetélés sem mindenkinek megoldás, főleg aki nem tud utána magával mit kezdeni! És ha pontosítottál volna mire értetted, hogy nem kell komolyan venni, vagy úgy alapjaibavéve a mondandódat, én se kötöttem volna úgy bele a kommentedbe! (Egy szög miatt...)


A maszturbációról meg van fenn a neten egy csomó videó, rákeresel, nem kell kérdést kiírnod feleslegesen. Ennyi.:D

Egyébként nem azt mondtam hogy körülmetélten nem lehet élni, boldogan vagy szexuális életet meg minden,hanem hogy mindez ami eddig történt veled kicsi előzékenységgel meg odafigyeléssel mind megelőzhető lett volna! A metélésed is, a kiírt kérdésed is, meg most ez a vita is.

2018. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én metéltként teljesen meg vagyok elégedve vele, kis túlzással élve még örülök is neki. Így is sok mód van az önkielégítésre, én egyszerűen csak elkezdtem. Annyit tanácsolok, hogy kamillás krém és testápoló segít hozzá. Hosszú távon ennek pozitív hatása is van nálam, mert jó állaga lett az egésznek.
2018. szept. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!