Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vannak negatív hatásai a...

Vannak negatív hatásai a maszturbálás hiányának?

Figyelt kérdés
Ha szexuális élet nélkül egy kamasz, vagy huszonéves férfi bármilyen okok miatt úgy dönt, hogy nem üríti a spermát mi történik?

2018. okt. 11. 20:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nekem csak így férfiként belegondolni elég durva, hogy így ki lehet zárni az életből ezt.

Nem azt állítom hogy a fiú nem csinálja, csak rosszul gondolkodik ezen a téren az anyja miatt, aki mentális problémákkal küzködik, ezt akartam jelenteni, nem azt hogy nem csinálja... De aztán rájöttem hogy nem ütöm bele az orrom más dolgába, csak szívemen viselem a gyerek sorsát, ezért is tettem fel a kérdést.

Sőt írtam online szakembernek is erről aki alátámasztotta, amit valaki itt is írt hogy elméletben ez nem alakíthat ki semmilyen egészségügyi problémát de gyakorlatban szinte a létező összes ilyen bajhoz köze lehet.

Ez inkább pszichológiai probléma, ami innentől meg nem ebbe a kategóriába tartozik.

2018. okt. 12. 08:07
 12/12 anonim ***** válasza:
47%

Te pedig, kedves kérdező, szerelmes vagy a srácba. Úr Isten, hányszor átéltem én ezt fiatalabb koromban, amikor az összes tinifiú nekem mesélt a problémáiról...

Pedig a fő probléma az, hogy magaddal nem vagy őszinte, kedves kérdező.

2018. okt. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!