Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma nemi szerven dobtak labdáva...

Ma nemi szerven dobtak labdával tesi órán, nem kibírhatatlanul fájt, de mégis percekig. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem volt olyan nagy a fájdalom, de mégis 5-7 percig tartott. Ez azért van, mert én nem estem össze és fogdostam a nemi szervemet, mint ahogy ilyenkor szokás azért fájt ilyen hosszu ideig? Vagy az nem befolyásolja akkor miért csinálják?

2018. okt. 12. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális, nekem van H egy óráig fáj. Fogdosni azért szoktak, hogy feltunjenek, és rájuk figyeljenek, állítsák be őket szegény hősnek, a megdobót pedig gonosz pszichopatának.
2018. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vagy nem lehet hogy valami hirtelen reakció az össeesés?
2018. okt. 12. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Aki fogdossa, az is teljesen normális, és nem kell lenézni érte. Mindenkinek más a fájdalomküszöbe, és az is lehet, hogy a másik fiút keményebben találták el. Láttam már olyat, hogy valaki elájult a fájdalomtól, és nem azért, hogy figyeljenek rá.
2018. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

1: "Fogdosni azért szoktak, hogy feltunjenek, és rájuk figyeljenek, állítsák be őket szegény hősnek, a megdobót pedig gonosz pszichopatának."


Hülye :)

Az ember ösztönösen odanyúl a fájó testrészhez, ez egy természetes reakció, és bármily hihetetlen, némileg tényleg csökkenti a fájdalmat is.

2018. okt. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!