Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetnek mirigyek a makkon?

Lehetnek mirigyek a makkon?

Figyelt kérdés
Fél éve jöttek ki a makkomon ezek a "mirigyek". Először mivel gombás fertőzésnek hittem,házi orvoshoz mentem aki urulógiára küldött tovabb. Az orvos először gomba ellen adott krémet,majd miutan nem múlt el es visszamentem ,aztmondta ezek mirigyek. Elmentem bőrgyógyaszhoz es a menet ugyanez volt,1 honapig gomba elleni gyógyszereket adott,majd utána szintén közölte hogy ezek mirigyek. Tünetem nincs,nem ég nem viszket. Esetleg voltak hasonlo tapasztalatok? Nem az orvos tudását vonom kétségbe,csak érdekel hogy előfordulhat e ilyen?

2018. nov. 18. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg is nézték élőben? Vannak ilyesmik, nem mind kóros. Pl lehet papillomatosis vagy Fordyce-folt, egyik sem igényel bevatkozást.
2018. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen megnézték mind,először gombát majd miutan az nem múlt utána mondták, hogy mirigy.
2018. nov. 18. 12:30
 3/3 A kérdező kommentje:
A papillomatosis-rol már hallottam, csak úgy tudom az lehet káros is,viszont a bőrgyógyász azon kivűl hogy "mirigy" , semmi mást nem mondott.
2018. nov. 18. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!