Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urulogia műtét hogy zajlik?

Kmark18 kérdése:

Urulogia műtét hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Például rövid fitymafek. Ugye megkapod az időpontot és elhelyeznek egy szobába ahol atoltozol. De akik lesznek ott a szobába ok is urulogia műtétre várnak van olyan osztály ahol csak urulogia műtéteket végeznek és ott lábadozo emberek vannak? Szóval a sebészeten is más problémat műtenek?
2018. nov. 20. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..


Látom van más kérdésed is itt! Ott is, itt is a kérdésedben a válaszaid. A sebészet meg nem urológia, amit O-val kell írni! Szóval nem értem, mit akarsz megtudni valójában...

2018. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Engem műtöttek urológián.

Bementem a kórházba, bekísértek egy kórterembe, és mondták hogy vegyem le a ruhám, majd feküdjek be az ágyba. Voltak a szobában mások is, volt aki napok óta ott volt, volt aki aznap jött, egy rendes kórterem volt. Aztán jött a műtősfiú és elvitt a műtőbe. Ott át kellett feküdni egy másik ágyba, ott voltak mások is. Majd be a műtőbe. Utána ahogy vége a műtétnek egy ottani szobába visznek, egy ideig figyelnek, majd ha minden rendben van felvisznek az osztályra, a kórterembe, de én erre egyáltalán nem emlékeztem az altatás miatt.


Nem kell félni a műtéttől! Semmi rossz nincs benne. Én is féltem tőle, de így utólag bele gondolva nem volt benne semmi rossz. És meggyógyultam:)


Ha van kérdésed írj nyugodtan!


Engem herevisszér miatt műtöttek, 21 éves vagyok.

2018. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!