Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire becsülitek a végleges...

Mennyire becsülitek a végleges magasságomat? Nagyon érdekel (Lent)

Figyelt kérdés
Szóval 3 hónapja lettem 16 éves, nem vagyok túl magas, kb 168-169 lehetek, anyámat már kinőttem,ő is annyi mint én, apámat már 6 éves korom óta nem láttam,de ő is kb ekkora volt, de nagyapám viszont 186 volt ,elvileg, még annyit rólam hogy sportolok(street workout) nagyon sovány vagyok,kb 47 kiló lehetek, és nehezen hízok, szerintetek 18 éves koromig mennyit nőhetek? 5 cm esélyes? remélem igen, legalább 175 szeretnék lenni,vagy több :) De ha a nagyapámra ütöttem volna,ami sajnos nem így történt :(, akkor már magasabb lennék,vagy nem? Hány cm-t nőhetek még ? :/
2018. nov. 22. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
70% valószínűséggel még 10 cm-t. Persze van 30% esély, hogy nem nősz már.
2018. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ó, ez a 70% meg 10 cm, ez most feldobta az estémet, igen tudom,nem biztos, de azért örülök, köszönöm! :)
2018. nov. 22. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Én biztosra veszem ,meg lesz a 10 cm még .

16-18 között,hirtelen nagyot nőnek a fiúk .

2018. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát oké,csak mondom, az összes osztálytársam már megnőtt, szinte csak én vagyok ilyen kicsi. nagyon örülnék az 178 nak :D Bár ezt nem fogom észrevenni ,az tuti :D, viszont, azt hallottam hogy aki sportol meg fut meg stb, akkor nagyobb esély van rá hogy beinduljon a növekedés? Mivel én még mindig szeretek a gép előtt ülni :D De egy fél éve felvedeztem ezt a street workout-ot, és minden nap edzek,persze pihenek 1-2 napot,hogy regenerálódjak, illetve a táplálkozás is befolyásolhatja,namost, én azt eszem amit anyám épp főz,ma lecsót... vagy leves,vagy főzelékek,suliba mindig zsemlét viszek,néha vesz egy pizzát:P,szóval annyira nem táplálkozom rosszul,hogy ne legyen gond,vagy mi :D
2018. nov. 22. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 16 éves korom után 4-5 centit nőttem maximum. 184 vagyok egyébként.
2018. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha az apád sem volt magas,olyan alacsony mint te akkor kevés az esély hogy magasra nőj,akkor talán már csak 2-5 cm ha nősz,de sajnos az is előfordulhat,hogy ekkora maradsz,mert sok fiú,ha az apja magasságát elérte 15-16 évesen akkor van,hogy már nem igazán nő tovább,persze kivételek mindig vannak.
2018. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos éni ettől tartok... :(
2018. nov. 24. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!