Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet rövid fitymafékkel...

Lehet rövid fitymafékkel kotont használni?

Figyelt kérdés
Kipróbálnám hogy milyen a koton használata, csak nem tudom hogy gondot okoz-e az hogy rövid a fékem. És meret szerint kell kotont venni, vagy hogy?

2018. nov. 25. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. 3 méret van. A kicsi, a közepes, és a szuper.
2018. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ mennyire rövid a fél. Kotont meg ki kell tapasztalni.
2018. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés, évekkel ezelőtt én is feltettem ezt a kérdést, de egy fitymaszűkületi tanácsadónak e-mailben, (nem privát üzenetben,) mert nálam azért elég komplikált volt a helyzet: fitymatúltengésem van, letapadásom volt, rövid fékkel és fitymaszűkülettel. Ezeket már megszüntettük,így most már nincs semmi gond az óvszerrel nálam! De a csávó szerintem nagyon jókat válaszolt, a válaszában meg van pár dolog ami azért szerintem neked is hasznos lehet! Az illetőt megkérdeztem, leírhatok e az akkori leveléből pár dolgot, azt mondta igen, úgyhogy szerkesztve de az ő hozzájárulásával bemásolok pár idevonatkozó részt....


"Hogy most lehet-e vagy érdemes-e fitymaszűkülettel vagy rövid fékkel óvszert használni, jó kérdés! Magát az óvszert fel lehet húzni így is, más kérdés, hogy az mennyire lesz kényelmes érzés, főleg fitymatúltengéssel és rövid fékkel, nem-e marad levegő benn, nem-e fog csúszkálni az óvszer a péniszeden emiatt! Letapadással is lehet, de akkor nem valószínű, hogy hátrafeszített fitymával fogod tudni felhúzni, úgy viszont nem fogsz érezni sokmindent, és lehet csúszkálni fog az óvszer, éppen ezért ez így elég bonyolult! A kérdésedre reális választ csak te magad tudsz kitapasztalni magadnak, ezt senki más nem tudja helyetted megállapítani!"

...

"Hogy most mekkora óvszert vegyél, nos, az óvszereknek van egy rugalmassága, azért is "gumi" a becézése. Éppen ezért egy méret többféle pénisztípusra is használható. A boltban elsősorban egy átlagos méretű péniszre (52 mm-es névleges szélesség) kapsz gumit, először azt próbáld ki. Ha nem jó, mert túl nagy a kakas és szorít, vegyél nagyobbat! Vannak márkák, amiknek van nagyobb átmérőjű óvszerei (54 mm, 56 mm)

...

Figyeld az anyagát is, ha a felpróbálás vagy a használat után elváltozásokat tapasztalsz magadon, a péniszeden főleg a makkodon, vagy a szexuális partnered nemi szervén (vörös foltok, viszkető apró pöttyök jelentkeznek), mert lehet allergiás vagy a latexre, amiből ezek az eszközök készülnek! Ebben az esetben a patikában, szexboltokban tudsz poliuretánból készült óvszert is venni, bár ezek szakadékonyabbak, hőre érzékenyebbek. (Am. a latexre érzékeny betegeknek lehet valamiféle élelmiszer-keresztallergiájuk is...)

...

Az sem elhanyagolható szempont, hogy megfelelő minőségű óvszert vegyél, lehetőleg ne automatából, mert ott a tárolási körülmények neméppen a legoptimálisabbak! Figyelj oda, hogy csak márkás (ne anonim) és csak "CE" minőségjelöléssel ellátott óvszert vegyél! Figyeljen oda a lejárati dátumra is, mert az óvszerek anyaga a tárolási és egyéb körülményektől függően idővel elvékonyodhatnak, elrugalmatlanodhatnak, éppen ezért könnyebben elszakadhatnak!"


Nekem ez a tanács sokat segített, az én méretemre nem jó az átlagos 52 mm-es óvszer mert szorít és lelankadok tőle! Én 54-eset használok. De először próbáld meg te is az 52-eset és csak utána válts más méretűre, mert ki tudja? Neked lehet jó lesz az 52-es is, és mert először mindenki azzal próbálkozik!:)

De ha a féked rövid, fitymaszűkületed van vagy mindkettő, vagy valami más probléma a dákón, ezek nehezíteni fogják a felhúzást és kényelmetlen lesz viselni de attól még felpróbálhatod! Lehet neked anélkül is oké lesz minden.:D Ha meg nem, sőt bezavar a fék, akkor oldasd meg, ahogy azt én is tettem! Igaz én nem urológussal vagy orvossal csináltattam, de szép lett és nem is szűkült vissza, úgyhogy abszolút nem bántam meg!:)

2018. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!