Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafékkel egybekötött...

Rövid fitymafékkel egybekötött durva péniszgörbület keseríti meg az életemet. Van valami esély a javulásra?

Figyelt kérdés
Sajnos gyerekkoromtól van egy súlyos problémám. Mivel túlságosan rövid a fékem, ezért az a péniszt merevedéskor túlságosan visszahúzza, így egyfajta lefelé görbület alakult ki. Szeretkezéskor hihetetlen nagy problémát jelent, mert egyrészről folyton kicsúszik, másrészről a fék akadályozza a bőr teljes hátrahúzódását, emiatt a mély behatolás sokszor fájdalmas (a feszülés miatt egyszer már egy ér is elpattant). TB-s orvosokhoz nem merek elmenni, mert az egy mészárszék és még szükségem volna a szerszámomra. Olvastam már a fék lézeres úton való eltávolításáról és eddig ez tűnt a legelfogadhatóbbnak. Azonban olvastam, hogy a görbület megszüntetése csak műtéttel lehetséges, és előfordulhat, hogy a műtét után már nem áll fel. Valaki tudna nekem segíteni, hogy mit kéne csinálnom (esetleg hagyjam úgy ahogy van)? Vagy mondjuk van olyan illető itt, akinek hasonló gondja volt, de sikerült orvosolni? Akkor megadhatná nekem az orvos elérhetőségét (akár privátban is). Nagyon hálás lennék érte.
2016. szept. 19. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

Ne gondold,hogy a kórházi ellátás 1 "mészárszék" .

Voltak itt már panaszkodók magán orvosi ellátásról .Nagyon sok esetben azok az orvosok műtenek "magán rendelés alatt"

akik délelőtt még a Tb beteget látták el.A különbség csak annyi,a Tb ingyenes,amig a magánnak húzós ára van .

Vegyük ketté a műtét megoldásait.

Lézerest a Tb nem támogatja ,az csak magánban van .

A féket leégetik,tehát minimális vérzés lehet.Gyógyulási különbség 1-2 nap jó estben .A műtét előtti,és utáni dolgokban semmi eltérés nincs

Tb rendelésre oda mehetsz,amelyik körzetbe tartozol .

Magán rendelésre meg akit választasz az országban .

Ami a görbületet illeti,lehetséges hogy a fék eltávolítása sokat segít .A görbületet akkor műtik,ha az kórosnak bizonyul.Még a mai orvostudomány mellett is,nagy kockázatot visel a műtét .Lehet még rosszabb is utána .Ez is bent a pakliban .

2016. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

# 1

Az a helyzet, hogy a TB-s orvosoknak teljesen mindegy hogy mivel dolgoznak. Mivel nem fizetik őket túl, ezért a munkához való hozzáállásuk is olyan amilyen. A háziorvosról ne is beszéljünk inkább, mert annyi erőből tőből is lemetszhetném a szerszámomat, sok különbség nem volna. De ha magánorvos (aki mellesleg rendesen meg is lenne fizetve) sem tudná garantálni a férfiasságom biztonságát, akkor inkább hagyom az egészet és beletörődöm abba, hogy a nemi életem egy nagy kudarc. Akkor így jártam.

2016. szept. 19. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell beletörődnöd, csak jó helyen kell jót kérdezni és akkor máris előre tudsz lépni! Csak ahhoz hozzáértőbb embereket kellene megkérdezned, nem amatőr fórumosokat!
2016. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!