Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymaszűkületet nem lehetne...

A fitymaszűkületet nem lehetne egyetlen mozdulattal megoldani?

Figyelt kérdés
Egy hosszirányú bemetszés a makk végétől a pénisztest irányába nem oldaná mg a problémát? Nem lesz fedetlen a makk és a fityma is marad valamint megszűnik a szűkület.

2018. nov. 28. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Rosszabb lenne meg fájdalmasabb mint ha erőt vennel magadon ės elmennėl a dokihoz.
2018. nov. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg megoldaná. De ne csináld házilag!! Nagyon vérezhet, begyulladhat! Érzékeny testrész, ne kísérletezz rajta!
2018. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ügyeleten fogsz kikötni vagy elvérzel, sok sikert. én inkább szakemberre bíznám kórházban.
2018. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A hegesedés miatt rosszabb lesz, mint eredetileg volt.
2018. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs szűkületem és orvosi körülmények között gondoltam elvégezni. Humánusabbnak gondolom, mint a teljes körülmetélést.
2018. nov. 28. 11:28
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Nincs szűkületed de azért orvosnál akarod megcsináltatni.

Hogy van ez??

2018. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom megcsináltatni mert nincs szűkületem. Ezt csak egy megoldásnak gondoltam a teljes metélés helyett.
2018. nov. 28. 12:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ez a megoldás, bemetszés néven szokták emlegetni. Dorsal slit angolul.
2018. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Ne csinálj butaságot, több kárt és fájdalmat okozol, mint a remélt haszon... Menj el egy magán urológushoz, mert az államiak túl terheltek... Ha kell metéltesd magad körül... Én így tettem és megoldódott minden gondom... (Dr. Fekete megoldotta)
2018. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért olyan nehéz megérteni a kérdezőt másoknak.


Nincs fitymaszűkülete, nem akar magán műtétet végrehajtani, nem akar orvoshoz menni és ott műtéten átesni - csupán azon gondolkodott hangosan, hogy akinek fitymaszűkülete van, azon nem lehet-e bemetszéssel segíteni a teljes körülmetélés helyett.

2018. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!