Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros pöttyök, mi lehet ez?

Piros pöttyök, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nem is olyan régen már kérdeztem ezt tőletek.


(Akkor még barátnőmmel nemi kontaktusban, már csak egy magam végzek ön kielégítést.)


Ahogy mindenki mondta elmentem a nemi beteg gondozóban, adtak krémet(gombára), illetve papilomam van... hazajöttem. - - - >1 hét


Újra ott. Kaptam másféle krémet (bacira) - - - > azóta


Minden egyes kielégülés után piros pöttyök, de mindig több és több. A hugycső nyilásom irritált, gyulladt.


Neten most olvastam, hogy lehet urulógiai gyulladás miatt van, mert az ondóváladék emiatt megválltozott és ilyen ellenreakciót vált ki.


De már nem tudom mit csináljak. Kihez menjek.


Segítsetek kérlek.


20 éves vagyok.


Előre is köszönöm.



2018. dec. 20. 00:26
 1/1 anonim válasza:
Mindenképp orvoshoz szerintem! Ha eddig mindig ugyan annál az orvosnál voltál, akkor lehet célszerű lenne váltani. Vagy esetleg egy komolyabb magánrendelésre befizetni. (Páromnak a TB-rendelésen kijelentették, hogy rákja van. Furcsa módon több magánorvos is kihozta, normális vizsgálatok, tesztek után, hogy amit TB rendelésen mondtak, az hál' Istennek baromság! Azóta is vígan éli életét, rákmentesen, KOPP-KOPP-KOPP)
2018. dec. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!